Новини

Intel підтвердила процесор Raptor Lake із частотою 6 ГГц

Intel підтвердила процесор Raptor Lake із частотою 6 ГГц

На заході Intel Tech Tour в Ізраїлі компанія поділилася своїми планами щодо покоління процесорів Raptor Lake. Підтверджено, що у сімействі Raptor Lake буде процесор із тактовою частотою до 6 ГГц.

Intel Core Raptor Lake 6 ГГц

Коли такий процесор буде випущений та з якою назвою – невідомо. Очевидним кандидатом на досягнення максимальної частоти стане топова модель KS – подібні процесори зазвичай випускають за кілька місяців після виходу представників серії K.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

У компанії також вказують, що Raptor Lake збільшить продуктивність порівняно з минулим поколінням на 15% в однопотокових задачах та на 41% з застосуванням паралельних обчислень.

«Серія Intel Raptor Lake існує лише тому, що Meteor Lake не буде готовий у потрібний час», – заявив на заході віце-президент Intel Isic Silas, коментуючи вихід 13-го покоління.

Intel також заявила, що Raptor Lake – перша архітектура, що буде здатна підкорити планку 8 ГГц. Це підтверджується даними, що просочилися у мережу, про розгін швидких ядер нового процесора до аналогічної частоти.

Тринадцяте покоління процесорів Intel буде представлено на заході Innovation 27 вересня – того ж дня, коли AMD розпочне продаж Ryzen 7000.

Офіційні специфікації процесорів Intel Core 13-го покоління (Raptor Lake-S) – виток Igor’sLAB

Джерело: VideoCardz


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: