Новини

Lenovo також показала прототип ноутбука з гнучким OLED-екраном, що розгортається — одним натисканням його розмір збільшується майже вдвічі

Lenovo також показала прототип ноутбука з гнучким OLED-екраном, що розгортається — одним натисканням його розмір збільшується майже вдвічі

У вівторок на віртуальному заході Tech World 22 виконавчий директор Lenovo Лука Россі продемонстрував два концептуальні пристрої з розкладними OLED-екранами: ноутбук і смартфон від команди 312 Labs, внутрішньої групи досліджень та розробок Motorola (Lenovo купила Motorola Mobility у Google за 2,91 мільярда доларів) у 2014 році).

Ноутбук від Lenovo має OLED-екран, який розширюється вертикально, проте таке рішення навряд чи припаде до вподоби деяким користувачам (є побоювання, що при висуванні панель “стане важчою” угорі).

У короткій відеодемонстрації видно, що екран може “вирости” практично вдвічі, тим самим збільшуючи площу та можливості для роботи на пристрої.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

Раніше, у вересні 2022 року, свій концепт розсувного ПК вже показували Intel і Samsung – він трансформується з 13-дюймового пристрою в 17-дюймовий.

Що стосується гнучкої моделі смартфона від Motorola, то, як ми повідомляли раніше, при натисканні певної кнопки його екран може розширитися або звузитися, а шпалери “пристосовуються” до розміру. Рухомий дисплей – це гнучка OLED-панель розміром 6,5 дюйма в розкладеному стані, і трохи понад 4 дюйми в складеному.

Motorola тизерит концепт раскладного смартфона, экран которого расширяется и сужается одним нажатием кнопки

Рішення про те, щоб екран смартфона розширювався вертикально, а не горизонтально (як це було на скасованому смартфоні-слайдері LG), можливо, є найкращою реалізацією “гнучкої моделі” на сьогодні. На жаль, нам демонструють лише передню частину пристрою, що не дає уявлення про об’ємність пристрою та його параметри. Однак поки що смартфон виглядає практично, чого не скажеш про більшість пристроїв з гнучкими OLED-панелями.

“Гнучкими” концептами смартфонів займаються й інші виробники. Крім раніше згаданої LG, багато років такими пристроями “дражнила” TCL, проте життєздатного комерційного продукту з цього так і не вийшло.

Джерело: Techspot


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: