Новини Кіно 29.03.2023 о 19:57

На Amazon вийде рімейк психосексуального трилера Dead Ringers / «Зв′язані до смерті» — сестер-близнючок зіграла Рейчел Вайс

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Сервіс Amazon Prime Video опублікував трейлер майбутнього серіалу «Зв′язані до смерті». Це сучасний ремейк однойменного фільму Девіда Кроненберга, що вийшов 1988 року.

Курс
Управління командою в бізнесі
Щоби бути лідером, треба думати, як лідер
Хочу на курс
pic

Сучасна адаптація зазнала деяких змін. Замість оригінального фільму тривалістю 115 хвилин тепер на глядачів чекає 6-серійний серіал. Теоретично, додатковий хронометраж дозволить авторам краще розкрити сюжет та додати до нього нові деталі.

Ще одне нововведення – зміна статі головних персонажів. У фільмі 1988 року ролі близнюків Беверлі та Елліота Ментл зіграв Джеремі Айронс. У серіалі головними дійовими особами стануть однояйцеві близнюки-сестри. Імена при цьому не зміняться. Подвійну головну роль провідних гінекологів зіграла Рейчел Вайс («Мумія», «Чорна вдова»). У серіалі також знімалися Брітн Олдфорд, Поппі Лю, Майкл Чернус, Дженніфер Ель та Емілі Мід.

Дія 6-серійного психосексуального трилера «Зв′язані до смерті» відбувається у найближчому майбутньому. Серіал розповість про «близнюків, які мають все: наркотики, коханців та безкомпромісне бажання робити все, що потрібно, включаючи розсування кордонів медичної етики, у спробі кинути виклик застарілим практикам і вивести жіночу охорону здоров’я на новий рівень». Йтиметься про спроби покращити процес дітонародження.

Еліс Берч виступила як виконавчий продюсер, шоураннер і автор сценарію серіалу. У написанні сценарію також брала участь Рейчел Вайс. Рімейк «Зв′язані до смерті» вийде у сервісі Amazon Prime Video 21 квітня 2023 року.

Джерело: hollywoodreporter


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: