Новини

Найуспішніша на Kickstarter карткова гра «Exploding Kittens» отримає спеціальну версію від Netflix та мультсеріал

Найуспішніша на Kickstarter карткова гра «Exploding Kittens» отримає спеціальну версію від Netflix та мультсеріал

Netflix анонсував вихід своєї версії мобільної гри та серіалу на основі карткової франшизи Exploding Kittens («Вибухові кошенята»). Для передплатників стрімінгового сервісу гра вийде у травні, а мультсеріал для дорослих з’явиться у 2023 році.

За сюжетом, у «Exploding Kittens» розгортається протистояння між Пеклом і Раєм, і Диявол і Бог спустяться на Землю у вигляді пухких котів. Серіал запустять шоураннери Шейн Косаковські та Метью Інман, а допомагатимуть їм автор оригінальної франшизи Елан Лі.

«Одночасна розробка гри та мультсеріалу відкриває нові горизонти для Netflix. І не знайти кращої гри для створення всесвіту, ніж Вибухові кошенята, адже це одна з найцікавіших, культових та оригінальних ігор століття».

Майк Мун, директор Netflix з анімаційних фільмів для дорослих

Оновлена ​​гра отримає механіку свого карткового аналога, але будуть додані дві нові карти: «Радар», що допомагає знайти у колоді вибухового кошеняти, та «Перевертень», що змінює порядок карт у колоді. Грати на телефоні можна буде як в однокористувацькому, так і в розрахованому на багато користувачів режимах. Додаткових покупок у програмі не буде, на відміну від версії, що існує на Play Market.

Мобільна версія гри зібрала $8,7 млн ​​на Kickstarter замість запланованих $10 тис., встановивши рекорд за кількістю залучених бекерів за всю історію майданчика.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: