Новини Софт 11.05.2022 о 15:05

Напередодні Google I/O 2022 вийшла безплатна онлайн-гра у пінбол. Її мета — продемонструвати інструменти Google для кросплатформного програмування

Тетяна Нечет

Автор новин

Google I/O 2022 стартує 11 травня та триватиме до 12 травня. Доступна онлайн-трансляція, яка розпочнеться о 10:00 за тихоокеанським часом (13:00 за східним часом або о 21:00 за київським). Напередодні заходу Google випустила онлайн-гру в пінбол, мета якої продемонструвати улюблені інструменти програмування компанії. Гра створена за допомогою фреймворку Flutter, призначеного для допомоги розробникам у написанні програмного забезпечення, яке працюватиме на Android від Google, iOS від Apple та у вебдодатках. Пограти можна за цим посиланням.

На Android додаток запитає, чи ви хочете встановити його на домашній екран. Це показує бажання Google стерти межі між вебдодатками та нативними програмами для смартфонів, які працюють на iOS або Android. Використовується ігровий рушій Flame, призначений для прискорення розробки ігор. Кросплатформне програмування досить складне через відмінності. У настільному браузері гра дозволяє використовувати стрілки для управління фліперами. На смартфонах потрібно торкатися лівої та правої сторін екрану.

Але такі фактори, як різні розміри екрана, можуть спричинити збої. Наприклад, при використанні браузера Chrome на Google Pixel 6 Pro, телефона із відносно вузьким екраном, значок ракети для запуску м’яча «пливе» за край екрану. Про це повідомляє видання CNET.

На Google I/O 2022 очікуються новини про нові смартфони Google Pixel, смартгодинник Pixel Watch та Android 13.

Google I/O 2022: точний розклад та анонси, які очікуються на головній презентації 11 травня


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: