Блокчейн Новини 13.09.2022 о 14:23

Напередодні злиття Ethereum ціна Bitcoin перевищила $22 тис., досягнувши максимуму майже за місяць

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Після падіння нижче за $19 тис. минулої середи (найнижчий рівень з червня) ціна Bitcoin до понеділка зросла приблизно на 17% і перевищила $22 тис. За даними CoinDesk, близько 23:00 за Київським часом вартість криптовалюти досягла $22390.

Курс
ФІНАНСОВИЙ ДИРЕКТОР
Навчайтесь стратегіям фінансового управління для успішного розвитку вашого бізнесу.
Отримати інформацію про курс
pic

Таке стрімке зростання ціни Bitcoin пояснюється очікуваннями виходу даних щодо інфляції в США, а також майбутнім довгоочікуваним злиттям мережі Ethereum. Також минулого тижня фіксувалося зростання вартості акцій американських компаній. Біткойн тісно пов’язаний із фондовими ринками, особливо з Nasdaq, і часто рухається вгору, коли зростає цей індекс.

Криптоінвестори з нетерпінням чекають на серпневий звіт про індекс споживчих цін (має бути опублікований у вівторок), щоб оцінити рівень інфляції. Це може дати натяки на майбутні дії Федеральної резервної системи США.

Також в інвесторів великі очікування щодо злиття Ethereum. Перехід блокчейну від моделі Proof-of-Work до Proof-of-Stake дозволить суттєво знизити загальне енергоспоживання мережі. Своєю чергою це може призвести до ширшого використання відповідного токена. Хоча аналітики попереджали, що злиття не обов’язково прискорить роботу мережі Ethereum і не зменшить комісію, пов’язану з проведенням транзакцій. З усім тим, в очікуванні злиття вартість Ethereum зросла на 90% після досягнення мінімуму на 19 червня. За той же час ціна Bitcoin зросла приблизно на 20%.

Розробники Ethereum провели генеральну репетицію перед довгоочікуваним переходом з механізму Proof of Work до Proof of Stake, який очікується у середині вересня

Джерело: cnbc


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: