Новини Новини 14.03.2022 о 16:36 comment views icon

Не Chernobyl, а Chornobyl — S.T.A.L.K.E.R. 2 змінила назву у Steam

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

GSC Game World нарешті змінила написання підзаголовку S.T.A.L.K.E.R. 2 з російської транслітерації Heart of ChErnobyl на українську — Heart of ChOrnobyl. Зміни торкнулися лише назви та опису гри у Steam.

Не Chernobyl, а Chornobyl — S.T.A.L.K.E.R. 2 змінила назву у Steam

Поряд з ціною все ще показується стара назва. Ймовірно, це пов’язано з Steam і незабаром адміністрація скорегує назву.

Не Chernobyl, а Chornobyl — S.T.A.L.K.E.R. 2 змінила назву у Steam

Сайт та промо матеріали поки теж зі старою назвою. Віримо, що невдовзі після нашої перемоги у війні, вони теж отримують правильну назву.

Варто пригадати, що зразу після анонсу гри українські геймери запустили кампанію деросифікації #ChornobylNotChernobyl та почали вимагати зміну транслітерації, але розробники тоді відповіли що у світі звикли до “Чернобиль” і відмовились змінювати назву гри.

Ще додамо, що попри вимоги прибрати “Сталкер” з назви через асоціації з росією, ця абревіатура все ж таки має правильне походження та є акронімом від англійських слів Scavengers, Trespassers, Adventurers, Loners, Killers, Explorers, Robbers (укр. Сміттярі, Правопорушники, Авантюристи, Одинаки, Вбивці, Дослідники, Грабіжники).

Не Chernobyl, а Chornobyl — S.T.A.L.K.E.R. 2 змінила назву у Steam

На початку березня GSC Game World опублікувала відео на підтримку українців та підтвердила, що розробка S.T.A.L.K.E.R. 2 повністю призупинена. Окрім того, GSC Game World зняла всі свої ігри з продажу у росії.

Курс Аналітик даних.
Протягом 4 місяців ви вивчите повний набір інструментів для аналізу даних та отримаєте можливість працевлаштування в Laba Group.
Ознайомитись з курсом

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вкотре підтримали українців та розповсюджують інформацію про війну в Україні на весь світ

Ігри GSC Game World більше недоступні для покупки в росії через Steam

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: