Новини Новини 12.04.2022 о 13:39

Німецьке місто Герфорд заборонило використовувати літеру «Z» на автознаках. А «Укрпошта» припиняє випуск марок та маркованих конвертів з номіналами літерами «V» та «Z»

https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Тетяна Нечет

Автор новин

Влада німецького Герфорда у федеральній землі Північний Рейн-Вестфалія вважає, що літера «Z» стала символом російського вторгнення в Україну. Тому автомобільні номери, що містять цю літеру, більше не видаватимуться автовласникам та автодилерам. Про це повідомила газета Westfalen-Blatt.

Курс DATA ANALYST.
Ставайте дата аналітоком з нуля, всього за 4 місяці!
Більше про курс

«Ця літера стала символом російського вторгнення в Україну і використовується як знак підтримки режиму путіна та війни», — пояснило видання.

Такі заходи розглядає керівництво міста Кассель. У той же час влада Франкфурта, Вісбадена і Дармштадта не бачить у цьому необхідності.

У Німеччині заборонено використовувати на автономерах поєднання літер, що асоціюються з абревіатурами нацистського режиму. У різних землях правила можуть відрізнятися. Зокрема, у Північній Рейн-Вестфалії недоступні буквосполучення KZ, NS, SA, SS та HJ.

У ФРН автовласники можуть за додаткову плату під час реєстрації автомобіля вибрати номер, який їм подобається, за умови, що він ще вільний. Обов’язковими є лише дві літери, що позначають місто або округ, в якому зареєстровано транспортний засіб.

«Укрпошта» також більше не випускатиме поштових марок та маркованих конвертів з номіналом літерами «V» і «Z», оскільки «завдяки старанням росії ці літери стали символами нового фашизму та терору».

Національний оператор вже розпочав розробку нових символів поштової оплати з іншими літерними номіналами. А поштові марки та марковані конверти, введені «Укрпоштою» в обіг до 24 лютого 2022 року, вважатимуться дійсними для оплати послуг поштового зв’язку.

До речі, з 12 квітня ввели в обіг нові марки «Російський військовий корабель, йди…!».

Курс PROJECT MANAGER
Управляйте проєктами своєї компанії як майстер!
Більше про курс

На початку квітня Естонія почала анулювати візи особам із символікою на підтримку агресії проти України, включаючи літери «Z» та «V». Візи анулювали вже кільком порушникам.

У марці Samsung прибрала літеру «Z» із назви своїх складних смартфонів, що продаються у країнах Балтії.

Німецьке місто Герфорд заборонило використовувати літеру «Z» на автознаках. А «Укрпошта» припиняє випуск марок та маркованих конвертів з номіналами літерами «V» та «Z»


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: