Новини Пристрої 13.10.2022 о 12:11 comment views icon

Ноутбук Surface Laptop 5 лише на CPU Intel, планшет Surface Pro 9 на ARM та графічний редактор на нейромережі Dall-E 2 — головні анонси події Microsoft Surface

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Корпорація Microsoft провела захід Surface 2022 року, під час якого анонсувала кілька нових пристроїв та програмних рішень. Розглянемо коротко найцікавіші аспекти.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Microsoft Surface Laptop 5 – тепер лише з процесорами Intel

Microsoft Surface Laptop 5 оснащується лише процесорами Intel Core i5 та Core i7, хоча попередня модель Laptop 4 пропонувала вибір між чипами AMD та Intel. При цьому версії зі спеціально створеними чипами AMD добре проявили себе з погляду продуктивності та автономності. Новий пристрій доступний з 13,5- та 15-дюймовим дисплеєм (співвідношення сторін 3:2), роз’ємом Thunderbolt 4 та підтримкою Dolby Atmos 3D. Новий ноутбук Surface Laptop 5 надійде у продаж із 25 жовтня за ціною від $999.

Microsoft Surface Pro 9 – версія ARM дорожча за версію Intel

Surface Laptop 5, Surface Pro 9 и Surface Studio 2 Plus – главные анонсы мероприятия Microsoft Surface

Модель Surface Pro 9 навпаки пропонує ширший вибір процесорів. В цьому випадку, крім Intel, також доступні версії з чипами Arm: Qualcomm і Microsoft SQ3. SQ3 пропонує кілька додаткових опцій, таких як новий нейронний обчислювальний блок для завдань ШІ та підтримка 5G. Новинка має 13-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц і підтримкою стілуса. Surface Pro 9 можна буде купити з 25 жовтня за ціною від $999 або $1299 за версією із процесорами Intel або Arm, відповідно.

Surface Studio 2 Plus – приріст продуктивності “до 50%”

Surface Laptop 5, Surface Pro 9 и Surface Studio 2 Plus – главные анонсы мероприятия Microsoft Surface

Моноблочний комп’ютер Surface Studio 2 Plus отримав процесор Intel Core H-series 11-го покоління та відеокарту Nvidia RTX 3060. Це має забезпечити приріст продуктивності порівняно із попередником «до 50%». Ще одним нововведенням стало додавання трьох роз’ємів Thunderbolt 4 на задній панелі. Ціна Surface Studio 2 Plus стартує з позначки $4299,99.

Інтеграція з програмами Apple

Surface Laptop 5, Surface Pro 9 и Surface Studio 2 Plus – главные анонсы мероприятия Microsoft Surface

Microsoft оголосила про нові інтеграції програмних рішень Apple. Програма Apple Music вперше доступна на платформі Xbox, а наступного року спеціальні програми Apple TV Plus і Apple Music будуть доступні на Windows. Їхні попередні версії з’являться найближчим часом. Водночас у Windows з’являється нова інтеграція з iCloud Photos для стандартного застосунку Photos. Користувачам потрібно лише встановити нову програму Apple iCloud для Windows, щоб отримати таку можливість.

Курс Англійської.
Навчання для різних цілей та рівнів: робоча англійська, початковий рівень, курси для дітей та підлітків.
Дізнатись про курс

Аксесуари для людей з особливими потребами

Surface Laptop 5, Surface Pro 9 и Surface Studio 2 Plus – главные анонсы мероприятия Microsoft Surface

У травні Microsoft анонсувала адаптивні аксесуари (Adaptive Accessories), призначені для людей, які мають проблеми при використанні традиційних клавіатур і мишок. Компанія не поділилася новими подробицями про такі пристрої, але розповіла, що вони надійдуть у продаж із 25 жовтня. Ціни поки що не повідомляються.

Microsoft Designer з інтеграцією ШІ Dall-E 2

Surface Laptop 5, Surface Pro 9 и Surface Studio 2 Plus – главные анонсы мероприятия Microsoft Surface

Microsoft Designer – це нова програма для графічного дизайну. Її особливістю є використання системи OpenAI Dall-E 2, яка дозволяє трансформувати текстові описи в зображення. Таким чином, художник може описати зображення чи графіку, яку він хоче використати, а ШІ створить бажане зображення. Dall-E 2 також може змішати два зображення або відредагувати окремі фрагменти зображення. Зацікавлені користувачі вже можуть залишити заявку на безплатний доступ до попередньої вебверсії, а надалі Microsoft Designer буде доступна лише підписникам Microsoft 365. За словами Microsoft, Designer також буде інтегрована в Microsoft Edge, де надаватиме «пропозиції з дизайну на основі ШІ для візуального покращення повідомлень у соціальних мережах».

Аксесуари для Microsoft Teams

Surface Laptop 5, Surface Pro 9 и Surface Studio 2 Plus – главные анонсы мероприятия Microsoft Surface

Audio Dock це комплексне рішення для гучного зв’язку в Microsoft Teams. У ньому доступні динамік, два фронтальні мікрофони, кнопка Teams і кнопка відключення звуку. Пристрій також містить зарядний пристрій потужністю 60 Вт і чотири роз’єми (HDMI, USB-A та два USB-C). І ще для полегшення роботи в Microsoft Teams призначений новий портативний пульт дистанційного управління Presenter Plus. Він інтегрується з Teams, щоб зробити презентації звичнішими, незалежно від того, чи проводиться вона в режимі трансляції, чи під час особистої зустрічі. Терміни початку продажу та ціни цих пристроїв не повідомляються.

Джерело: The Verge

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: