Новини

Один із розробників «єБайрактар» для «Дії» випустив гру про тракторні війська — «Вкради російський танк»

Один із розробників «єБайрактар» для «Дії» випустив гру про тракторні війська — «Вкради російський танк»

Гра «Steal Russian Tank» (Вкради російський танк) від проджет-менеджера iLogos Game Studios Максима Матяша вже з’явилася в App Store та Google Play. За основу було взято ідею класичної змійки: український трактор краде російські танки, складаючи ланцюжок. Мета гри – зібрати якнайбільше танків.

В інтерв’ю GameDev DOU Максим розповів, як йому спало на думку створити гру, і як він її робив без досвіду в програмуванні. Максиму з рідними довелося евакуюватися з Харкова, він брав участь у розробці гри «єБайрактар» ​​як координатор проєкту, де й надихнувся ідеєю створити ще одну гру на військову тему.

«Я пару днів думав над ідеєю і тут побачив чергову новину про наших
безстрашних сільських жителів на тракторах, що захопили російський танк. І мені миттєво прийшла ідея зробити гру про трактор, який має захоплювати техніку окупантів».

Максим Матяш

Свій проєкт розробник створював на GameMaker, який простіше, ніж Unity й освоїти його можуть люди, далекі від програмування.

«Я ж не програміст, не дизайнер і не художник. Я проджект-менеджер, а в iLogos поступово переходжу в пре-сейл. Але я завжди любив ігри, і я вже мав невеликий досвід роботи продюсером, тестувальником і навіть дизайнером трошки».

Для створення «Steal Russian Tank» Максим використав ідею «Змійки», оскільки вона проста, її було просто реалізувати наодинці, та й саме захоплення та буксирування танків добре лягло на ігрову механіку.

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

Головна відмінність від класики – танки, що виїжджають, глухнуть від нестачі палива. Коли вони зупиняються, їх можна захоплювати, але якщо спробувати забрати танк, доки він їде, трактор може вибухнути.

«Ідея «Steal Russian Tank» аналогічна «єБайрактару» – підняти бойовий дух народу, дати можливість людям відволіктися, підняти настрій, щоб вони хоч посміхнулися. Адже якщо ти смієшся з ворога, то він вже не такий страшний».

Максим Матяш

Автор каже, що розвиток «Steal Russian Tank» залежатиме від інтересу до гри.

«Якщо мені спаде на думку нова цікава ідея або хтось запропонує, то можна ще щось зробити».

У «єБайрактар» через «Дію» зіграли 1,7 мільйона користувачів


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: