Новини Пристрої 18.05.2022 о 12:16 comment views icon

Оновлені електровелосипеди Harley-Davidson Serial 1 отримають підключення до Google Cloud, GPS та вбудований зарядний кабель USB-C

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/b303a3ef67b301f02882656cb7a9184b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Тетяна Нечет

Автор новин

Serial 1, компанія з виробництва електричних преміумвелосипедів Harley-Davidson запустила лінійку другого покоління. Оновлений модельний ряд двоколісних поставлятиметься з безліччю нових програмних функцій завдяки партнерству Serial 1 з Google Cloud.

Як повідомила пресслужба Serial 1, спеціальне програмне забезпечення оновлених електровелосипедів дозволить власникам покроково відстежувати свої поїздки, збирати дані та «значно підвищить безпеку». Компанія обіцяє й інші додаткові високотехнологічні функції завдяки доступу «до аналітики Google Cloud та бізнес-аналітики, а також інтеграції з Google Cloud AI».

Google Cloud забезпечить глибший зв’язок електровелосипеда зі смартфонами. У більшості використовується Bluetooth-підключення, але велосипеди Serial 1 додатково використовуватимуть стільниковий зв’язок і GPS, що дозволить підключатися до пристрою, навіть коли власник не знаходиться поруч.

Serial 1 — окрема компанія з виробництва електричних велосипедів, яка відокремилася від Harley-Davidson у жовтні 2020 року. Поточна лінійка включає чотири велосипеди за ціною від 4100 до 6450 євро: MOSH/TRIBUTE, RUSH/CTY, RUSH/CTY STEP THRU, MOSH/CTY. Кожен із них оснащений двигуном середнього приводу, здатним генерувати 250 Вт безперервної потужності та розвивати максимальну швидкість 25 км/год. За винятком RUSH/CTY STEP, який трохи швидший.

Силові агрегати у байків другого покоління також будуть однаковими. Більшість основних змін не видно візуально: клієнти зможуть точно відстежувати, контролювати та блокувати свій електровелосипед дистанційно; зручно планувати найкращий веломаршрут; вбудований зарядний кабель USB-C.

У додатку також буде віртуальний гараж, в якому власники зможуть давати імена, відстежувати та керувати своїми електричними велосипедами. У разі необхідності ремонту або додаткового налаштування надійдуть автоматичні сервісні оновлення.

Декількома днями раніше Harley-Davidson представив електромотоцикл Del Mar. Він дешевший і легший за LiveWire One.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: