Новини

Перший кадр серіалу за грою Fallout виробництва Amazon – 25 жовтня серії ігор виповнилося 25 років

Перший кадр серіалу за грою Fallout виробництва Amazon – 25 жовтня серії ігор виповнилося 25 років

На честь 25-річчя першої гри Fallout, Prime Video та Kilter Films поділилися сценою з серіалу Fallout, що знаходиться в розробці. Кадр зсередини щойно відкритого Сховища показує таємничу постать, що стоїть у отворі воріт навпроти трьох мешканців Сховища. Судячи з цифр на комбінезонах мешканців, йдеться про Сховище 33.

Fallout

Fallout адаптується для телебачення Лізою Джой та Джонатаном Ноланом, творцями успішного фантастичного серіалу Westworld (“Світ заходу”). Джой і Нолан будуть головними сценаристами, а Тодд Ховард приєднається до них як виконавчий продюсер. У серіалі зіграють Уолтон Гоґгінс, Елла Пернелл та Кайл Маклахлан. Окрім написання сценарію, Нолан буде режисером прем’єрної серії Fallout.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Відомості про подробиці сюжету серіалу дуже мізерні і мало доповнюють показану сцену. Відомо лише, що Гоґґінс, мабуть, зіграє гуля.

Незабаром буде випущено багато серіалів за фантастичними іграми з постапокаліптичним сюжетом. Наприклад, HBO працює над серіалом The Last of Us, а Horizon виходить на Netflix. Швидше за все, телесеріал Fallout вийде набагато раніше наступної гри серії – Bethesda зараз працює над Starfield, а потім має вийти довгоочікувана шоста гра Elder Scrolls.

Джерело: IGN


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: