Новини WTF 12.10.2022 о 18:17 comment views icon

Притула відправив Ілону Маску підручник з історії України — це насмішка над абсурдною пропозицією глави Tesla та SpaceX щодо мирних перемовин з росією

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Минулого тижня відомий український активіст Ігор Лаченков та не менш відомий волонтер Сергій Притула організували сатиричний збір на «підручник історії для Ілона Маска», який став відповіддю на абсурдну пропозицію Ілона Маска щодо мирних перемовин з росією та передачею загарбникам Криму. Українці та інші їхні друзі «скинулися» грошима, а організатори свого слова дотримали — підручник з історії України вже «полетів» до Ілона Маска, відзвітував Притула у своєму аккаунті Twitter.

До повідомлення керівник одного із найбільших волонтерських фондів України прикріпив фото книги «Історія держави української» авторства Романа Піняжка Притула відправив Ілону Маску підручник з історії України — це насмішка над абсурдною пропозицією глави Tesla та SpaceX щодо мирних перемовин з росієюПритула відправив Ілону Маску підручник з історії України — це насмішка над абсурдною пропозицією глави Tesla та SpaceX щодо мирних перемовин з росієюКнига, що розповідає про основні події та виклики української історії, вийшла друком у 2015 році (другий наклад — 2017 р.) і була присвячена Героям Небесної Сотні, а у 2020 році отримала англомовне видання — в англомовному перекладі.

“Сподіваюся, це допоможе Вам зрозуміти, чому здатися російській імперії зла не є варіантом для українців!

Решту зібраних грошей ($63 100) ми витратимо на закупівлю рацій Motorola R7 для українських військових.”

Business Analysis in IT.
Опануйте високооплачувану IT-професію, навчіться на основі даних виявляти проблеми бізнесу та знаходити рішення для зростання.
Реєстрація на курс

Відео про книгу «Історія держави української» авторства Романа Піняжка

Тільки вчора ця нашуміла історія, яка чітко ілюструє повне нерозумінням найбагатшою людиною світу дійсності загалом та україно-російських відносин зокрема, отримала продовження — американський політолог та письменник Ян Бреммер заявив, що Ілон Маск розмовляв з путіним, перед тим як виносити на обговорення у Twitter свій «мирний план» завершення російсько-української війни. Сам Маск рішуче заперечує ці твердження, проте Як Бреммер твердо наполягає, що Ілон Маск розповідав йому про розмову з путіним щодо України. Що цікаво, невдовзі після поширення у ЗМІ інформації щодо розмови Маска та путіна у кремлі також поквапилися спростувати ці повідомлення. Навіщо це їм? (риторичне питання, адже всім відомо, що коли пєсков щось “спростовує”, то зазвичай все навпаки).

Притула відправив Ілону Маску підручник з історії України — це насмішка над абсурдною пропозицією глави Tesla та SpaceX щодо мирних перемовин з росією

Ілон Маск поки ніяк не відреагував на цей жест “доброї волі” — напевно, дуже зайнятий продаванням нових парфумів «з ароматом спаленого волосся».

Ілон Маск перекваліфікувався у парфумера — мільярдер випустив і продав 10 000 флаконів духів власного бренду «з ароматом cпаленого волосся» по ціні $100 за одиницю

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: