Новини Софт 24.10.2022 о 10:26 comment views icon

Республіканський комітет США подає до суду на Gmail через віднесення листів партії до спаму — Google каже, що не використовував таких спам-фільтрів

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

У п’ятницю Республіканський національний комітет США подав позов до Східного окружного суду Каліфорнії. У скарзі Google звинувачується у надсиланні в спам мільйонів електронних листів кампанії розсилки RNC.

«Приблизно в один і той же час наприкінці кожного місяця Google надсилає спам майже всі електронні листи RNC. Критично та підозріло те, що цей кінець місяця історично є найуспішнішим періодом збору коштів RNC», — йдеться у скарзі.

Позов було подано після того, як Google запустив спірну програму, щоб заспокоїти законодавців Республіканської партії, стурбованих його правилами фільтрації. У червні дослідження виявило, що Gmail з більшою ймовірністю, ніж інші поштові клієнти  фільтрує електронні листи з республіканських розсилок.

Компанія заявила, що розроблятиме разом із Федеральною виборчою комісією заходи щодо запобігання потраплянню політичних повідомлень до спаму. Поступку було зроблено після того, як республіканські законодавці представили законопроєкт, який забороняє платформам електронної пошти використовувати алгоритми для автоматичної маршрутизації повідомлень політичних кампаній.

Проте, схоже, що Республіканський національний комітет не використовує переваги програми Google, створеної для розв’язання проблеми партії. Проте партія так і не взяла участь у пілотному проєкті, не згадується він і у позові.

У Google стверджують, що взагалі не фільтрують листів за політичною приналежністю. Спам-фільтри Gmail відбивають дії користувачів, які самостійно блокують подібні листи – на цій підставі фільтр поміщає ті чи інші повідомлення до спаму.

Курс UX/UI Designer.
За 12 місяців ви виростете з початківця — до джуна. Для цього розберете функціонал Figma. Вибудуєте воркфлоу роботи над проєктом: від клієнтського брифу й рисерчу — до презентації.
Інформація про курс

Джерело: Engadget

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: