Новини

Республіканський комітет США подає до суду на Gmail через віднесення листів партії до спаму — Google каже, що не використовував таких спам-фільтрів

Республіканський комітет США подає до суду на Gmail через віднесення листів партії до спаму — Google каже, що не використовував таких спам-фільтрів

У п’ятницю Республіканський національний комітет США подав позов до Східного окружного суду Каліфорнії. У скарзі Google звинувачується у надсиланні в спам мільйонів електронних листів кампанії розсилки RNC.

«Приблизно в один і той же час наприкінці кожного місяця Google надсилає спам майже всі електронні листи RNC. Критично та підозріло те, що цей кінець місяця історично є найуспішнішим періодом збору коштів RNC», — йдеться у скарзі.

Позов було подано після того, як Google запустив спірну програму, щоб заспокоїти законодавців Республіканської партії, стурбованих його правилами фільтрації. У червні дослідження виявило, що Gmail з більшою ймовірністю, ніж інші поштові клієнти  фільтрує електронні листи з республіканських розсилок.

Компанія заявила, що розроблятиме разом із Федеральною виборчою комісією заходи щодо запобігання потраплянню політичних повідомлень до спаму. Поступку було зроблено після того, як республіканські законодавці представили законопроєкт, який забороняє платформам електронної пошти використовувати алгоритми для автоматичної маршрутизації повідомлень політичних кампаній.

Проте, схоже, що Республіканський національний комітет не використовує переваги програми Google, створеної для розв’язання проблеми партії. Проте партія так і не взяла участь у пілотному проєкті, не згадується він і у позові.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

У Google стверджують, що взагалі не фільтрують листів за політичною приналежністю. Спам-фільтри Gmail відбивають дії користувачів, які самостійно блокують подібні листи – на цій підставі фільтр поміщає ті чи інші повідомлення до спаму.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: