Новини Новини 26.04.2022 о 17:10

Sony анонсувала початок роботи над фільмом Ghostbusters 5 / «Мисливці за привидами 5»

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Sony оголосила, що вирішила дати зелене світло фільму Ghostbusters 5 / «Мисливці за привидами 5». Перший фільм про мисливців за привидами вийшов у 1984 році та виявився дуже популярним, породивши цілу мультимедійну франшизу.

Вона включає продовження 1989 року, два мультсеріали, супутні комікси, відеоігри та іграшки. Після тривалої перерви була спроба відродити франшизу Ghostbusters у 2016 році, коли Sony Pictures зняла однойменний рімейк фільму, але із жіночими персонажами у головних ролях. Цей фільм мав хороші касові збори, але отримував критику і так і не зміг окупити свій великий бюджет. У 2021 році вийшов фільм Ghostbusters: Afterlife / «Мисливці за привидами: З того світу», ніяк не пов’язаний з фільмом 2016 року і є прямим продовженням фільму Ghostbusters 2 / «Мисливців за привидами 2». Цей фільм зібрав на $30 млн менше, ніж картина 2016 року, але з урахуванням впливу пандемії та меншого бюджету він вважається успішнішим.

Охотники за привидениями / Ghostbusters

Під час заходу CinemaCon, що проходить зараз у Лас-Вегасі, компанія Sony оголосила, що вона буде працювати над новим фільмом франшизи Ghostbusters, який поки не отримав офіційної назви. Поки що про нову картину практично нічого не відомо. Повідомляється лише, що Ghostbusters 5 / «Мисливці за привидами 5» перебуває у розробці, але дата виходу поки що не затверджена. Компанія не уточнила, чи візьмуть участь у фільмі актори, які знімалися у попередніх частинах франшизи. Можна лише припустити, що новий фільм буде прямим продовженням попередньої частини Ghostbusters: Afterlife / «Мисливці за привидами: З того світу», враховуючи її завершення.

Вышел финальный трейлер фантастического фильма Ghostbusters: Afterlife / «Мисливці на привидів: З того світу» (премьера — 11 ноября 2021 года)

Джерело: screenrant


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: