Новини

Spotify призупиняє увесь свій бізнес у росії

Spotify призупиняє увесь свій бізнес у росії

Найбільший музичний стрімінговий сервіс Spotify повідомив про повне зупинення роботи на території рф. Це означає, що російських користувачів позбавлять доступу до бібліотеки музичного сервісу.

Раніше Spotify призупинив продажі підписки Premium для росіян через санкції з боку міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard у зв’язку з війною в Україні. Тепер компанія прийняла рішення повністю вийти з ринку рф та пояснила його нещодавно ухваленими владою рф законами, що обмежують доступ до інформації, ліквідують свободу вираження думок та криміналізують деякі види новин.

«Spotify досі вважає надзвичайно важливим забезпечення роботи служби в росі з метою надання у регіоні незалежних новини та інформацію з надійних джерел.

На жаль, нещодавно прийняті законодавчі зміни, які ще більше обмежує доступ до інформації, ліквідують свободу вираження думок і криміналізують певні види новин, ставлять під загрозу безпеку співробітників Spotify і, можливо, навіть наших слухачів»

із офіційної заяви Spotify

Очевидно, що мова йде про той самий закон про «фейки», який ввів адміністративну та кримінальну відповідальність за розповсюдження небажаної інформації про дії російських військових.

До цього Spotify закрила свій російський офіс, відкритий у рамках виконання так званого закону про приземлення, прибрала з платформи російських державних ЗМІ та зупинила всі можливості монетизації із росії.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: