Новини Ігри 03.05.2023 о 14:47

Star Wars у «Сімпсонах» та Fortnite — нові кросовери до Дня «Зоряних війн»

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Star Wars у «Сімпсонах» та Fortnite — нові кросовери до Дня «Зоряних війн»

У рамках святкування Star Wars Day – 4 травня (May the 4th) – компанія Disney випустила новий короткометражний фільм «Сімпсони» з Меггі. Він називається Rogue Not Quite One і транслюватиметься на Disney+ з 4 травня.

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Освоюйте найкращі практики фінансового менеджменту та ефективно керуйте фінансами в бізнесі!
Більше про курс
pic

«По дорозі до дитячого садка Гомер втрачає слід Меггі, яка сідає в коляску Грогу, щоб вирушити в гіперкосмічну пригоду по галактиці», — йдеться в описі. «Зіткнувшись з ескадрильєю імперських TIE винищувачів, Меггі переносить битву в Спрінгфілд у цьому епічному короткометражному фільмі, присвяченому святкуванню Star Wars».

Судячи з постера, здається, що Меггі вирушить у міжгалактичну подорож, щоб перемогти Темну сторону.

Star Wars в «Симпсонах» и Fortnite — новые кроссоверы ко Дню «Звездных войн»

Крім того, у грі Fortnite також розпочинається активність, присвячена «Зоряним війнам». Оновлення Find the Force – the Ultimate Star Wars Experience додасть у гру відомих персонажів та навички Сили. До 23 травня гравці зможуть обрати свого тренера. На вибір доступні Обі-Ван Кенобі та Енакін Скайвокер як тренери-джедаї або Дарт Мол як тренер-ситх. Використовуючи вивчені здібності Сили, гравці зможуть показати своїм опонентам шлях світлого або темного боку.

Виконуючи завдання події Find the Force, користувачі зможуть отримати косметичні винагороди та нагороди за підвищення рівня в безплатній шкалі нагород події, включаючи екіпірування солдата-клона. При купівлі покращення шкали до преміальної можна одрази отримати екіпірування корусантського гвардійця, а також отримати додаткові нагороди, включаючи екіпірування Дарта Мола.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: