Новини

Telegram дозволив купувати та продавати імена користувачів, груп та каналів – угоди та реєстрація прав відбуваються у блокчейні TON

Telegram дозволив купувати та продавати імена користувачів, груп та каналів – угоди та реєстрація прав відбуваються у блокчейні TON

Телеграм запустив можливість купувати та продавати короткі імена персональних акаунтів, каналів і груп. Право власності на імена буде зафіксовано у блокчейні за допомогою гаманця TON. Власники зможуть прив’язувати безліч імен до своїх облікових записів, каналів або груп.

Кожне придбане ім’я можна використовувати як @username у Телеграм, а також за посиланнями username.t.me та t.me/username.

Telegram

За заявою Телеграм, вперше в історії соціальних мереж користувачі мають повне та закріплене у блокчейні право власності на імена. Давні користувачі телеграм, що зареєстрували короткі імена на початку існування месенджера, можуть отримати прибуток від їх продажу або захистити свою власність на новому рівні.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Купівля та продаж імен здійснюється в порядку аукціону на сайті Fragment у криптовалюті TON. Нагадуємо, що на початку Telegram відібрав 70% наявних імен користувачів в іранських кіберсквотерів, а потім влаштував аукціон з їхнього продажу.

Феномен Telegram в Україні — з початку війни час користування месенджером збільшився у 8 разів

Джерело: @telegram


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: