Новини Технології 11.05.2022 о 20:39

Tesla незабаром може призупинити продажі деяких моделей електромобілів, які вже розкупили більш як на рік вперед — Ілон Маск

Тетяна Нечет

Автор новин

Електромобілі стали ще популярнішими. Особливо через підвищення цін на паливо, спричинене війною рф в Україні. Попит зріс і на машини Tesla. У березні це призвело до того, що багато моделей у США вже розпродано до 2023 року. І це попри підвищення цін на всю лінійку Tesla за останні 2 роки.

Тепер компанія Ілона Маска розглядає можливість припинення прийняття замовлень на деякі моделі. Про це сам генеральний директор Tesla повідомив під час інтерв’ю на конференції FT Future of Cars, повідомляє Electrek.

«Попит зараз до безглуздого перевищує виробництво. Ми, ймовірно, обмежимо або просто припинимо прийняття замовлень на деякий час, тому що певні терміни (для доставки нових замовлень) закінчуються більш як через рік», — сказав Маск.

Його коментар пролунав після того, як Tesla змінила терміни доставки деяких зі своїх найпопулярніших автомобілів у США. Графік постачання базової Model Y тепер з лютого по травень 2023 року. Найдорожчі версії автомобіля, такі як Model Y Performance, — з липня по вересень 2022 року.

Але можна прискорити цей процес, додавши деякі опції. Наприклад, якщо до базової Model Y (Long Range AWD) додати 20-дюймові колеса (коштують додатково 2 тисячі доларів), то терміни постачання будуть швидшими — з листопада 2022 року по лютий 2023 року.

Volkswagen з початку 2022 року «розпродав» усі електромобілі в США та Європі — причиною стали збої в ланцюжку постачання через війну в Україні

Tesla вперше отримала понад $3 млрд чистого прибутку за квартал та запланувала на 2024 рік випуск власного роботаксі, яке буде «дешевше, ніж квиток на автобус» [Головне зі звіту]


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: