Новини Технології 06.06.2022 о 07:54

Toyota представила домашню акумуляторну систему для конкуренції з Tesla Powerwall

Тетяна Нечет

Автор новин

Toyota представила новий домашній акумулятор для забезпечення резервного живлення у житлових приміщеннях – продукт, який конкуруватиме з Tesla Powerwall. Після того як Tesla запустила Powerwall та Powerpack у 2015 році, кілька інших автовиробників теж вирішили вийти на ринок домашніх систем зберігання енергії. Батареї Toyota отримали назву O-Uchi Kyuden System.

«Toyota Motor Corporation (Toyota) розробила акумулятори на основі концепції «безпека, тривалий термін служби, висока якість, хороше співвідношення ціни та якості та висока продуктивність», щоб клієнти могли їх спокійно використовувати. Ця технологія, заснована на багаторічній розробці електрифікованих транспортних засобів, а також бортових деталей та вузлів, була використана для створення домашньої акумуляторної системи O-Uchi Kyuden System. Попередні замовлення відкриті з сьогодні, а продажі в Японії почнуться у серпні через домобудівників та спільні будівельні компанії», — йдеться у пресрелізі компанії.

Номінальна місткість акумуляторної системи Toyota становить 8,7 кВт*год, а номінальна вихідна потужність — 5,5 кВт. Система O-Uchi Kyuden використовує технологію акумуляторних батарей. Тому електропостачання всього будинку буде стабільним навіть при відключенні електроенергії, спричиненому стихійними лихами.

Система резервного живлення Toyota працює із двонапрямним зарядним пристроєм, тому її можна підключати до акумуляторної батареї електромобіля. Toyota приймає попередні замовлення на систему поки що лише в Японії.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: