Новини WTF 30.11.2023 о 17:48 comment views icon

«Це наша чітка позиція‎». Гендиректорка X/Twitter підтримала Маска, який привселюдно ‎послав рекламодавців

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Лінда Яккаріно, яку Маск призначив на посаду гендиректора соцмережі замість себе, підтримала свого роботодавця у доволі різких заявах.

Раніше на саміті DealBook 2023 Ілон Маск привселюдно послав рекламодавців, які пішли з X/Twitter після того, як мільярдер підтримав антисемітські коментарі.

«Якщо хтось намагатиметься шантажувати мене рекламою, шантажувати грошима, то йдіть на*уй. Йдіть на*уй. Це зрозуміло? Сподіваюся, так», — заявив Маск і звернувся напряму до директора Disney Боба Айгера, який раніше виступав на цьому ж заході. «Гей, Боб, якщо ти в аудиторії‎».

Яккаріно тим часом описала коментарі Маска як «‎чітку позицію» компанії.

«‎Ілон перепросив, надав пояснення та висловив нашу чітку позицію. X забезпечує інформаційну незалежність, яка незручна для деяких людей. Ми — платформа, яка дозволяє людям приймати власні рішення».

Загалом за понад два тижні рекламні угоди з X припинили близько 100 компаній — у тому числі Apple, Disney та IBM. Через це, за деякими оцінками, соцмережа втратить близько $75 млн до кінця року.

Водночас Маск, дійсно, згодом перепросив за свої заяви, назвавши свій коментар до допису, який узгоджувався з антисемітською теорією змови, «одним із найдурніших, якщо не найбільш безглуздим вчинком», який він коли-небудь робив на платформі.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: