Новини Україна 14.02.2023 о 18:11

ОНОВЛЕНО: У «Нової пошти» стався масштабний збій в системі — неможливо ані отримати, ані надіслати посилки

Вадим Карпусь

Автор новин

В роботі поштового оператора «Нова пошта» стався масштабний збій системи, через що фактично неможливо користуватися послугами компанії. Про це повідомляють користувачі на сторінці «Нової пошти» у Facebook.

ОНОВЛЕНО: Компанія «Нова пошта» повідомила про відновлення роботи по всій країні. Клієнти вже можуть отримати та відправити посилки у відділеннях та поштоматах. Мобільний додаток також працює: можна сплачувати, створювати накладні та отримувати посилки у поштоматі. Зазначається, що сьогодні «Нова пошта» продовжила роботу відділень на годину довше: у великих містах до 22:00, в інших містах — до 21:00.

Оригінальна новина:

Зазначається, що спостерігаються проблеми в роботі сайту та кабінету користувача. Також неможливо отримати доступ до поштомату та забрати свої посилки. Не краща ситуація і з відділеннями. Вони фактично не працюють на приймання та видачу поштових відправлень.

Масштабный сбой у «Новой почты» – невозможно ни получить, ни отправить посылку

У відповідь на розгнівані коментарі користувачів у «Новій пошті» відповідають, що у компанії стався технічний збій і фахівці вже працюють над його усуненням. Ми додатково звернулись за коментарями до пресслужби компанії й оновимо матеріал при появі додаткової інформації.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: