Новини Новини 06.03.2022 о 12:17

В додатку «Дія» з’явилася послуга «Дія TV», яка дозволяє переглядати марафон українських телеканалів

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Для користувачів додатку «Дія» стала доступна нова послуга – «Дія TV». Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Курс PHOTOGRAPHY
Навчайтеся мистецтву фотографії та створюйте незабутні фото для своїх проєктів!
Вивчити курс!

Послугу «Дія TV» запущено разом зі стримінговим сервісом Megogo. Вона полягає в трансляції марафону телеканалів, які об’єднались, щоб у режимі 24/7 висвітлювати війну росії проти України. Завдяки послузі «Дія TV» користувачі зможуть отримувати правдиву актуальну інформацію про стан в Україні, навіть за умови відсутності телевізійного сигналу.

Щоб скористатися послугою «Дія TV», в додатку «Дія» потрібно обрати розділ «Послуги», а в ньому – «Дія TV». Трансляція почнеться автоматично. Сервіс доступний для власників мобільних пристроїв на базі iOS та Android.

Як повідомляє Михайло Федоров, згодом послугу «Дія TV» планується розширити та додати в неї дитячий контент, щоб трохи відволікти малечу.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: