Новини Новини 01.06.2022 о 14:48

Вийшов перший геймплейний тизер Sonic Frontiers

Тетяна Нечет

Автор новин

Sonic Team випустила дуже маленький тизер про Sonic Frontiers. У ролику можна побачити, як найвідоміший у світі їжак мчить через поля, сканує місцевість і бореться з противниками.

Зважаючи на все, у грі будуть різноманітні вороги, оскільки в тизері показали не лише дрібних роботів, а й досить громіздких (і вони схожі на ворогів з Horizon: Zero Dawn). Синьому їжаку належить бігати відкритим світом, який візуально трохи нагадує The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Естетика Sonic Frontiers сильно відрізняється від попередніх 3D-ігор про Соніка: виглядає реалістичніше Sonic Adventure, Sonic ’06 або Sonic Unleashed.

А ще у ролику засвітили фрагмент з Соніком, де він збирає кільця на рейках.

Гра вийде на ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series та Nintendo Switch у поточному році.

Sonic Frontiers і безліч інших цікавих проєктів будуть представлені наступного тижня під час Summer Games Fest. Захід пройде з 10 червня по 22 липня і транслюватиметься у прямому ефірі через YouTube, Twitch, Twitter та Facebook. Подивитися подію також можна на великому екрані, безпосередньо в кінотеатрах IMAX — але тільки в США, Канаді та Великій Британії (квитки у продажу з 12 травня).


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: