Новини

Власники iPhone 14 Pro скаржаться на деренчання об’єктива при використанні сторонніх застосунків для роботи з камерою

Власники iPhone 14 Pro скаржаться на деренчання об’єктива при використанні сторонніх застосунків для роботи з камерою

Користувачі, які тільки придбали новенькі смартфони Apple iPhone 14 Pro або iPhone 14 Pro Max, стикаються з проблемою в роботі камери. В інтернеті з’явилися скарги від новоспечених власників, в яких стверджується, що при використанні сторонніх застосунків для роботи з камерою, об’єктив смартфона здійснює неконтрольовані рухи й видає звук, схожий на скреготіння. Йдеться про такі широко поширені застосунки, як Instagram, Snapchat або TikTok.

YouTube-блогер Люк Міані опублікував у Twitter відео, що показує, як камера iPhone 14 Pro Max вібрує при використанні Snapchat, через що фотографія стає повністю розмитою. Також відео добре передає дзижчання або деренчання, що виходять від об’єктива.

При цьому схоже, що помилка не торкається власного застосунку Camera на iPhone. Застосункам Instagram, Snapchat і TikTok можуть знадобитися оновлення спеціально для iPhone 14 Pro. Однак поки невідомо, яку ймовірну шкоду така поведінка об’єктива завдає самій камері.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Компанія «знає про цю проблему, і виправлення вийде на наступному тижні», – сказав представник Apple Алекс Кіршнер. Зважаючи на те, що Apple випускає оновлення, здається, що проблема пов’язана з iPhone та його API, а не зі сторонніми застосунками. Можна припустити, що збій пов’язаний з оптичною системою стабілізації «другого покоління», що використовується в моделях iPhone 14 Pro, оскільки звичайні версії iPhone 14 з попередньою версією OIS працюють нормально зі сторонніми застосунками.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: