Новини Софт 22.09.2023 о 10:45 comment views icon

YouTube створив Create — програму для редагування відео на смартфоні. А ще ШІ-генератор ефектів Dream Screen для авторів Shorts

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Програма YouTube Create отримує стандартні функції обрізання та кадрування відео, налаштування швидкості, синхронізацію з аудіо та бібліотеку стікерів, GIF та шрифтів.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Є можливість налаштувати насиченість та яскравість, або застосувати фільтри та ефекти, додати субтитри та підписи одним дотиком та видалити фон на відео.

YouTube запустив безплатну програму для редагування відео та інструмент Dream Screen для генерації фону за допомогою ШІ

Щодо аудіо — то можна записати закадрову начитку або використати тисячі безплатних музичних композицій та звукових ефектів. Доступна функція очищення звуку для видалення фонових шумів.

YouTube запустив безплатну програму для редагування відео та інструмент Dream Screen для генерації фону за допомогою ШІ

На етапі експорту можна обрати портретний, альбомний, квадратний та інші формати, також доступне пряме завантаження на YouTube.

Бета-версія YouTube Create для Android доступна у восьми країнах: США, Великій Британії, Франції, Німеччині, Південній Кореї, Індонезії, Індії та Сінгапурі. Підтримка iOS з’явиться у 2024 році.

В YouTube кажуть, що консультувалися з 3000 творців щодо розробки програми та розробили її відповідно до їхніх відгуків.

Курс Финансовый директор.
Отримайте комплексне розуміння фінансової діяльності. Час підніматись по карʼєрним сходам.
Ознайомитись з курсом

Інші великі розробки для творців — інструмент Dream Screen, який за допомогою генеративного штучного інтелекту може створити зображення та короткі відео на основі тексту; опція AI Insights, яка згенерує ідеї для наступних відео, на основі того, що ваша аудиторія переглядає на YouTube; а також автоматичний дубляж на основі штучного інтелекту від Aloud.

Ідея запропонувати окремий додаток для створення відео популярна серед спільноти творців. Наприклад, попри численні вбудовані ефекти в TikTok, багато авторів звертаються до іншої творчої програми ByteDance CapCut, щоб підготувати свої відео для основного застосунку.

YouTube оголосив три принципи ШІ: може існувати як творчий інструмент, але не має порушувати авторське право

Джерело: Techcrunch, 9to5google

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: