Новини

За пів року Bitcoin втратив понад 50% від максимуму, подешевшавши до $33,5 тис.

За пів року Bitcoin втратив понад 50% від максимуму, подешевшавши до $33,5 тис.

Ціна Bitcoin у неділю впала до 3-місячного мінімуму – до рівня $34500. Протягом 24 години криптовалюта втратила 3,8% своєї вартості. Це сталося за кілька днів після того, як криптоаналітики попередили, що графіки цін надсилають ведмежі сигнали.

Слід зазначити, що ціна Bitcoin знижується кілька днів поспіль. Після досягнення рівня $34500 вартість криптовалюти продовжила знижуватися і до ранку понеділка втратила ще близько $1000, опустившись до $33500 (на момент підготовки матеріалу), найнижчого рівня з 24 січня. Якщо ціна впаде нижче за $32951, вона досягне нового мінімуму з липня 2021 року.

Bitcoin, Etherium, Блокчейн, Криптовалюты

Протягом останніх кількох місяців ціна Bitcoin коливалася в діапазоні між $35 тис. і $46 тис. Вихід ціни за межі цього коридору та встановлення нових мінімальних значень може ознаменувати початок нової тенденції на ринку. Історичний максимум, досягнутий наприкінці 2021 року, становив $69000, тому падіння ціни нижче за $34500 є корекцією більш ніж на 50%.

Курс
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Ставайте затребуваним фахівцем та отримуйте свій офер мрії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
manager

Наприкінці минулого тижня популярні індикатори цінових графіків схилялися до ведмежого настрою, оскільки ціна Bitcoin опустилася нижче лінії тримісячного висхідного тренду.

Звіт Міністерства праці США, опублікований у п’ятницю, показав, що зростання зайнятості минулого місяця залишалося стійким на рівні, який має, як і раніше, турбувати Федеральну резервну систему з приводу занадто жорсткого ринку праці. У міру того, як все більше роботодавців конкурують за робітників, заробітна плата може почати зростати, посилюючи інфляційний тиск і змушуючи ФРС швидше посилювати грошово-кредитні умови. Останнім часом Bitcoin негативно (разом з акціями) реагував на агресивніші дії центрального банку США.

Ціна Bitcoin впала до мінімального значення за місяць ($38 580), інші криптовалюти також дешевшають

Джерело: coindesk


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: