Новини

Зима близько: країни ЄС мають бути готовими до заборони криптомайнінгу – Європейська комісія

Зима близько: країни ЄС мають бути готовими до заборони криптомайнінгу – Європейська комісія

Члени Європейського союзу мають бути готовими до того, щоб повністю заблокувати майнінг криптовалют. Про це йдеться у заяві Європейської комісії. ЄС також розробляє маркування енергоефективності для блокчейнів.

Причиною такого рішення є підготовка європейського регіону до зими із низкою невизначених обставин. Необхідність в обмеженнях виникла у зв’язку з перебоями постачання газу з Росії. Деякі учасники побоюються високих цін на енергоносії, нестачі електроенергії та відключення енергопостачання.

«У разі необхідності скидання навантаження в системах електропостачання держави-члени [ЄС] також мають бути готові припинити видобуток крипто активів», – йдеться у документі.

Під скиданням навантаження мається на увазі навмисне відключення постачання електроенергії певним споживачам з боку енергетичних компаній, щоб уникнути обвалення всієї мережі.

Додатково Єврокомісія має намір «покласти край податковим пільгам та іншим фіскальним заходам на користь крипто-майнерів, які нині діють у деяких державах-членах». Ці заходи розглядаються як інструмент впливу у довгостроковій перспективі.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

«У найближчі місяці та роки Комісія має намір зробити різні кроки для розвитку цифрових енергетичних послуг за одночасного забезпечення енергоефективного сектору ІКТ (інформаційних та комунікаційних технологій), включаючи … маркування енергоефективності для блокчейнів», — також йдеться у заяві Комісія.

Європейська комісія стверджує, що енергоспоживання криптомайнінгу збільшилося на 900% за 5 років, досягнувши близько 0,4% світового споживання електроенергії. При цьому на Європу припадає 10% світового майнінгу на основі концепції proof-of-work. До 2025 року Комісія планує надати ще один звіт з цієї теми, в якому можуть бути рекомендовані подальші заходи щодо скорочення енергоспоживання криптовалютами.

Джерело: coindesk


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: