Партнерський проєкт Партнерський проєкт 27.12.2022 о 11:00 comment views icon

Виплачують понад 5 млн грн щодня, страхують від нещасних випадків через війну. Як зараз працює ARX

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

10 місяців Україна виборює право залишатися незалежною країною. У всіх сегментах український бізнес тримається на плаву ціною найвищого професіоналізму та неймовірної мотивації його представників.

На страховому ринку України, попри воєнні труднощі, компанія ARX зберігає впевнену першість. За даними НБУ, ARX лідирує за зібраними чистими страховими преміями в січні – вересні 2022 року, які склали 2, 228 млрд грн. ARX також посідає друге місце зі страхових виплат – 775,7 млн грн. Щодня компанія виплачує клієнтам понад 5 млн грн.

Представники ARX у партнерському матеріалі розповідають про довгу історію компанії, роботу під час війни, нові продукти та допомогу країні.

Партнерський матеріал?

Про історію компанії

Ім’я ARX з’явилося на ринку 2019 року. Але відносно нове воно лише на перший погляд – за ним стоїть 28 років історії компанії, яка розпочала свою діяльність ще 1994 року під назвою «Веско». 2007 року на український ринок вийшов міжнародний страховий гігант – французька група AXA. Вона купила вітчизняні страхові компанії «Веско» та «Український страховий альянс». Вони злилися в одну, яка почала працювати під брендом AXA.

«AXA страхування» пропрацювало 11 років, і за цей час стало одним з найбільших гравців на ринку. 2019 року група AXA на глобальному рівні ухвалила стратегічне рішення залишити ринок України. Тоді в нашої компанії з’явився новий інвестор – Fairfax Financial Holdings Limited зі штаб-квартирою в Торонто, Канада, який займається страхуванням, перестрахуванням та управлінням інвестиціями з 1985 року. Холдинг працює у 40 країнах світу. 

У тому ж 2019 році ми провели масштабний ребрендинг: змінили фірмовий стиль і назву. Вибрана колегіально назва ARX у перекладі з латини означає «фортеця», «твердиня».

Дізнатися більше про компанію ARX

Про роботу під час війни

З моменту повномасштабного вторгнення ця «фортеця» цілком довела свою стійкість. Багато страховиків з різних причин зникли з ринку України, ARX же працює з першого дня війни: обслуговує клієнтів, надає всі страхові сервіси і здійснює виплати. 

Велику роль у цьому відіграли онлайн-сервіси, які ми послідовно розвивали кілька років. У результаті багато страхових послуг можна замовити й оплатити онлайн з будь-якої точки світу. І навіть з укриття при умові, що там є інтернет. 

Найбільш значущий сегмент у портфелі компанії – автострахування каско. У цьому сегменті компанія є лідером уже 13 років. Сума премій щодо каско склала 1,03 млрд грн. Компанія обслуговує клієнтів як в Україні, так і за кордоном, що дуже допомагає нашим співвітчизникам, які перебувають за межами країни. Ми організували спілкування з клієнтами онлайн – у чатах, месенджерах чи через застосунок. Також ми можемо напряму платити СТО за кордоном. 

З березня по вересень компанія врегулювала понад 10 тис. страхових випадків за каско. З них близько 1,3 тис. трапилися із клієнтами ARX, які вимушено залишили Україну.

Наші клієнти задоволені сервісом врегулювання збитків за продуктом «Каско. Все включено»: згідно з їхніми відгуками (Transparent Customer Feedback), які доступні онлайн на сайті компанії, показник задоволеності клієнтів сягнув 98%. Це найвищий результат в історії компанії. 

Дізнатися більше про компанію ARX

Про нові продукти

Компанія не лише зберегла всі наявні сервіси, але і пропонує нові. У червні 2022 року ми запустили «Зелену картку» – поліс обов’язкового міжнародного автострахування. На додачу до нього компанія впровадила унікальний сервіс «Автоконсьєрж». Завдяки йому клієнти за кордоном можуть отримати інформаційну та технічну допомогу 24/7 рідною мовою.

Крім того, ми вивели на ринок новий продукт – «Бронезахист». Це програма страхування, яка дозволяє застрахуватися від нещасних випадків, причому не лише від побутових, таких як травми, опіки, обмороження, а й від нещасних випадків внаслідок воєнних дій – влучення снарядів, мін, куль, обвалення будівель тощо. Програма діє в усьому світі та в тих районах України, де не проводяться військові дії. Цей поліс також можна придбати онлайн з будь-якої країни світу.

Усі договори клієнтів, а також їхніх родичів, які застраховані в компанії, доступні в застосунку MyARX. Їх можна переглядати навіть без доступу до інтернету. Також можна укладати нові договори – як тільки доступ до інтернету відновиться, застосунок автоматично передасть дані в компанію. Крім того, у застосунку зручно спілкуватися з компанією – не треба запускати інші месенджери. 

А нещодавно ми додали в MyARX нову функцію – тепер клієнти можуть зробити фотофіксацію стану автомобіля та відправити дані до компанії, щоб отримати страхове відшкодування.

Про соціальну відповідальність і день народження

ARX був і залишається соціально відповідальною компанією. Від початку повномасштабного вторгнення ми перерахували на допомогу ЗСУ понад 23 млн грн. Крім того, за 11 місяців 2022 року ми сплатили до державного бюджету понад 366 млн грн податків.

21 грудня компанія святкує свій 28-й день народження. Ми вдячні партнерам і клієнтам за довіру! Компанія впевнено тримає економічний фронт і додає свій щоденний внесок до майбутньої перемоги. Ми обов’язково вистоїмо та переможемо. Усе буде Україна!

Партнерський матеріал?

Дізнатися більше про компанію ARX

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: