Новости Устройства 02.03.2022 в 11:38 comment views icon

Apple призупинила продаж своєї техніки та обмежила роботу сервісів в РФ, включно з Apple Pay, пропагандистські RT News і Sputnik News також попали під обмеження

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новостей

У відповідь на вторгнення Росії до України та запровадження санкцій стосовно країни-агресора компанія Apple вирішила ввести власні обмеження стосовно РФ.

У заяві, наданій ресурсу buzzfeednews, Apple призупинила всі продажі своєї продукції в Росії. Минулого тижня компанія вже припинила весь експорт в канал збуту в цій країні. Робота Apple Pay обмежена для банків, на які накладено санкції. Також Apple обмежує інші сервіси для Росії. Крім того, RT News і Sputnik News більше не доступні для завантаження з App Store за межами Росії.

Згодом Тім Кук написав листа для співробітників компанії. В ньому йде мова про благодійні пожертви на гуманітарну допомогу. Кук заявив, що компанія хоче допомогти посилити вплив пожертв своїх працівників. Apple буде збільшувати пожертвуванням у співвідношенні 2:1 для відповідних організацій. Також компанія надасть допомогу своїй команді в Україні. В цьому листі Тім Кук ще раз підтвердив інформацію про призупинення роботі в Росії.

«Як компанія, ми також вживаємо додаткових заходів. Ми призупинили всі продажі продукції в Росії. Минулого тижня ми припинили весь експорт у наш канал збуту в країні. Apple Pay та інші сервіси були обмежені. RT News і Sputnik News більше не доступні для завантаження з App Store за межами Росії. І ми вимкнули як затори, так і інциденти в реальному часі в Apple Maps в Україні як запобіжний захід для громадян України» — написав Тім Кук у листі працівникам.

Business Analysis in IT.
Опануйте високооплачувану IT-професію, навчіться на основі даних виявляти проблеми бізнесу та знаходити рішення для зростання.
Реєстрація на курс

Тім Кук опублікував лист співробітникам щодо ситуації в Україні та повідомив про збирання грошей для передачі допомоги

Apple Pay та Google Pay перестали працювати з деякими російськими банками

Джерело: buzzfeednews

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: