Новости Новости 01.09.2021 в 16:27 comment views icon

Мінцифра та Visa під’єднали безготівкову оплату онлайн-послуг в «Дії» до платформи Cybersource

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Міністерство цифрової трансформації України та Visa повідомили про підключення технічного складника безготівкових оплат «Дії» до платформи управління цифровими платежами Visa CyberSource.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Глобальна модульна платформа Cybersource від Visa забезпечує пряме підключення до глобальної мережі VisaNet, що сприятиме стабільності, надійності та безперебійності онлайн-платежів. Також зазначене підключення дозволить прискорити адаптацію інноваційних методів платежів, відзначають в Мінцифрі.

«Внаслідок співпраці Visa та Міністерства цифрової трансформації українці  зможуть сплачувати адміністративні та інші електронні послуги на порталі та в мобільному застосунку Дія у декілька кліків. Це швидко, зручно та безпечно»,

Мстислав Банік

керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України

Реалізація цього проєкту відбулася в межах Меморандуму про співпрацю, підписаного Мінцифрою та Visa у листопаді 2019 року. Спільно з Tranzzo, Visa вперше в Україні забезпечила використання інноваційної інфраструктури Cybersource для підключення та забезпечення цифрових платежів для користувачів Дії. Функцію розрахункового банку-еквайра Cybersource в платежах забезпечує Райффайзен Банк.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: