Новости Новости 25.05.2021 в 13:41 comment

Мобільний застосунок «Всеукраїнська школа онлайн» відтепер доступний для iOS

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Про доступність мобільного застосунку «Всеукраїнська школа онлайн», який минулого тижня вийшов для Android, для користувачів пристроїв Apple повідомила Мінцифра. ПЗ вже можна завантажити з офіційного магазину Apple App Store.

За функціональними можливостями версія для iOS нічим не поступається клієнту для Android. Презентація додатку відбулась на минулому тижні, одночасно освітнє ПЗ з’явилось в офіційних онлайн-магазинах Google Play Market та Huawei AppGallery.

Мобільний застосунок «Всеукраїнська школа онлайн» відтепер доступний для iOS

У застосунку є доступ до всіх курсів і матеріалів, розміщених на платформі. Також учні можуть брати участь в обговореннях та комунікувати зі своїми однокласниками. Розробники обіцяють поступово розширювати можливості додатку, покликаного стати інструментом для зручного навчання з мобільних пристроїв. До початку нового навчального року планується перенести на платформу всю шкільну програму для 5-11 класів.

  • «Всеукраїнська школа онлайн» — національна платформа для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи (5-11 класів), розроблена МОН спільно з Мінцифрою. ЇЇ запуск відбувся 11 грудня 2020 року. На платформі розміщені відеоуроки, тести та матеріали з 18 шкільних предметів.
  • Наразі на платформі вже понад 1500 уроків та понад 167 тисяч користувачів (125 тисяч учнів, 34 тисячі вчителів та більш як 8 тисяч слухачів).
  • Велика трійка мобільних операторів (Київстар, Vodafone та lifecell) забезпечує безлімітний нетарифікований доступ до платформи ВШО.

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: