Новости

В «Samsung Electronics Україна» новий президент — Денні Рю

В «Samsung Electronics Україна» новий президент — Денні Рю

Український офіс Samsung Electronics повідомив про зміни в керівництві — Денні Рю став новим президентом компанії. Він вступив на посаду 12 січня 2022 року.

Денні Рю змінив Джейсона Лі, який обіймав посаду президента «Samsung Electronics Україна» з 21.02.20 по 11.01.22. Як нам повідомили в компанії, Джейсон Лі отримав підвищення та перейшов до іншого підрозділу.

В «Samsung Electronics Україна» новий президент — Денні Рю
Денні Рю (Danny Dongwon Ryu) став президентом «Samsung Electronics Україна»

Денні Рю розпочав свою кар’єру в Samsung Electronics у 2003 році й відповідав за розвиток компанії в Європі та країнах СНГ. Також протягом восьми років він працював у мобільних підрозділах Samsung Electronics у Німеччині та Нідерландах. Протягом 2020-2021 років Денні Рю очолював компанію Samsung Electronics Caucasus у Баку, Азербайджан.

За час роботи в Samsung Electronics Денні Рю напрацював величезний досвід, застосовуючи свої вміння та управлінські навички в усьому світі, що, як повідомляють у Samsung, сприятиме реалізації стратегії компанії та зміцнюватиме її позиції в Україні — не лише на ринку персональної електроніки й побутової техніки, а й у сфері B2B.

Нещодавно Samsung відзвітувала про рекордний річний виторг за всю історію — він сягнув $232,4 млрд. Наразі компанія готується до презентації наступної флагманської лінійки смартфонів Galaxy S22, яка запланована на 9 лютого.

Samsung пригласила на презентацию Galaxy S22 — она пройдет 9 февраля


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: