
Розробник Патрік Гіллеспі створив, можливо, найменшу версію класичної гри «Змійка» (Snake). Ця версія використовує окремі субпікселі РК-монітора.
Гра запускається у веббраузері, її геймплей такий самий, як в оригінальної «Змійки»: субпікселі повзають ділянкою та «з’їдають» інші субпікселі, а змійка подовжується. Як каже розробник, щоб грати у неї може знадобитися мікроскоп.
Зазвичай субпікселі трьох кольорів утворюють усі інші у складі пікселя, а для відтворення одного кольору теоретично має вистачити й одного субпікселя. Але практична сторона виявилася складнішою. Ускладнення виникло з тим, щоб змусити гру виділяти лише один колір у кожному субпікселі.

Хоча Гіллеспі це запрограмував, але фізично все працювало не так. Коли лише зелений субпіксель мав бути активним, на моніторі частково висвітлювався й червоний субпіксель поруч.
Гіллеспі використав колірний простір Lab замість sRGB та досяг бажаного результату. І все одно грати у цю «Змійку» вкрай непросто. Проєкт доступний на GitHub.
Це сталося, Doom запустили на відеокарті. Без процесора та іншого
Джерело: Notebookcheck
Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украінською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: