Новини Новини 30.03.2022 о 12:31 comment views icon

В Україні запустили платформу Prozorro+ для пошуку постачальників гуманітарних товарів

author avatar

Максим Григор'євСтажер

Репутація Наднизька

Нова платформа на основі вже чинної системи Prozorro створена для масового пошуку компаній для постачання необхідних товарів у період воєнного стану. Prozorro+ збирає заявки від державних та місцевих органів влади, військово-цивільних адміністрацій та гуманітарних штабів, а також веде пошук місцевих та закордонних постачальників.

У системі вже зареєстровано 110 категорій необхідних товарів, у тому числі паливо, їжа, одяг, ноутбуки та генератори для потреб армії. Але в Prozorro+ не шукають постачальників товарів військового призначення, таких як бронежилети або зброя.

Наразі Prozorro+ запущено у пілотному режимі для 15 замовників, у тому числі Міністерства аграрної політики, Міністерства соціальної політики, Штабу гумдопомоги (фонд Штаб UA), Укрзалізниці та Львівської ОДА. Для масштабування платформи на всю країну Prozorro+ наповнюватиметься товарами від постачальників і бізнес просять активно подавати пропозиції на платформу.

Реєстрація можлива через електронні майданчики E-Tender, Zakupki.prom.ua, SmartTender, Держзакупівлі.Онлайн або Тендер-Онлайн. Після реєстрації для подання пропозиції чи запиту необхідно зв’язатися з кол-центром майданчика. Усі пропозиції для бізнесу безплатними та документів при реєстрації не потрібні.

В 2021 році Україна підписала контрактів на Prozorro на суму 790 млрд грн та заощадила 45 млрд грн (інфографіка)


Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: