Новини Технології 20.03.2023 о 18:35

Acer ebii — електровелосипед із вбудованим ШІ для зручнішої їзди та запобігання ДТП

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Acer ebii — електровелосипед із вбудованим ШІ для зручнішої їзди та запобігання ДТП

Acer ebii — це новий 16-кілограмовий  електричний велосипед, створений виробником комп’ютерних компонентів Acer. Його обладнали низкою датчиків, які працюють на основі ШІ — зокрема для прогнозованого керування трансмісією та запобігання зіткненням. 

Курс Мікросервісна архітектура.
Опануєте головні принципи розробки мікросервісної архітектури та навчиться проєктувати незалежні сервіси.
Отримати інформацію про курс

Передбачені функції автоматичного безконтактного блокування/розблокування, а також дистанційного відстеження та блокування за допомогою вбудованого GPS-локатора.

Acer створює електровелосипед із вбудованим ШІ — для зручнішої їзди та запобігання ДТП

Серед стандартних, але високоякісних компонентів — безповітряні шини, що усувають ймовірність проколів, пасова передача замість ланцюгової, 160-мм гідравлічні дискові гальма та 360-градусне світлодіодне освітлення. 

Батарея місткістю 460 Вт·год забезпечує запас ходу до 110 км на одній зарядці. Максимальна швидкість 25 км/год і двигун із задньою втулкою потужністю 250 Вт утримують велосипед у межах європейських та азійських обмежень потужності та швидкості. 

Acer створює електровелосипед із вбудованим ШІ — для зручнішої їзди та запобігання ДТП

Щоправда, виникла деяка плутанина щодо зарядного пристрою (2,5 год), який входить до комплекту велосипеда — дехто стверджує, що його можна використовувати для зарядки телефонів і акумуляторів. Насправді сам знімний акумулятор електровелосипеда може функціонувати як портативна електростанція для зарядки мобільних пристроїв.

Acer ebii має декілька додаткових аксесуарів, зокрема крила та задню стійку; також ним можна управляти за допомогою спеціального застосунку ebiiGO.

Курс IT РЕКРУТЕР
Всі ІТ-таланти будуть у вас в компанії після проходження курсу !
Ознайомитись з курсом

Про старт виробництва чи діапазон цін інформації немає, але модніші компоненти та інноваційний дизайн, безсумнівно, вплинуть на вартість, тож навряд чи велосипед коштуватиме менш як $1500-2000.

В Амстердамі побудували підводний паркінг на 7000 велосипедів (і нуль авто) — на реалізацію знадобилося 4 роки та 60 млн євро

Джерело: Electrek


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: