Новини

AMD підтвердила, що платформа AM4 «працюватиме ще багато років»

AMD підтвердила, що платформа AM4 «працюватиме ще багато років»

Попри те, що AMD вже представила на виставці Computex свою нову настільну платформу AM5, компанія ще не готова попрощатися з платформою AM4.

Сокет AM4 мав великий успіх в AMD та споживачів. Компанія підтримує новітні процесори з архітектурою Zen3 Vermeer на багатьох старих материнських платах з роз’ємом AM4. За свою 5-річну історію платформа AM4 забезпечила підтримку 5 архітектур, 4 технологічних процесів та 125 моделей процесорів. Компанія підтвердила, що виробничі партнери створили до 500 різних материнських плат у межах цієї платформи.

AMD подтвердила, что платформа AM4 «будет работать ещё много лет»

У рамках свого виступу на Computex генеральний директор AMD д-р Ліза Су підтвердила, що компанія продовжить підтримувати платформу AM4 найближчими роками. Це, ймовірно, означає програмну підтримку та, можливо, дає шанс для появи на ній нових процесорів. Зрештою, AMD у 2022 році все ще випускає процесори з архітектурою Zen2, тому, можливо, надалі компанія випустить оновлені процесори Zen3 або проведе інші зміни. Хоча насправді неможливо сказати, що Ліза Су має на увазі під цією багаторічною наступністю.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

AMD анонсувала нове покоління процесорів: десктопні Ryzen 7000 із сокетом AM5 та APU Mendocino з графікою RDNA 2

Джерело: videocardz


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: