Новини Україна 28.04.2023 о 10:12

АМКУ схвалив угоду Microsoft та Activision Blizzard — вона не зашкодить конкуренції на ринку України

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Антимонопольний комітет України дав дозвіл на придбання Microsoft Activision Blizzard. Регулятор оцінив участь обох компаній на відповідних ринках на території України: видання ігор для ПК, консолей та мобільних пристроїв, цифрової дистрибуції ігор, медійної реклами. Частка учасників угоди в перерахованих сферах за підсумками 2020-2022 визнана незначною, а отже, такою, що не складає монополії.

Курс Англійської.
Ваш викладач англійської sucks? Підберемо викладача, який також любить Star Wars, а не Star Trek.
Мені потрібен найкращий

У рішення зазначається, що Microsoft є одним із найбільших світових виробників ПЗ, виробником ігрових консолей та учасників хмарного ринку. Activision Blizzard охарактеризована як розробник найпопулярніших ігор, таких як Call of Duty, World of Warcraft та Candy Crush. Покупка названа найбільшою угодою за час існування ігрового сектора.

Microsoft и Activision Blizzard

Рішення АМКУ враховує правовий досвід інших країн щодо цієї угоди, який включає стурбованість Євросоюзу та рішення антимонопольного органу Великобританії про її заборону. Комітет вказує на увагу регуляторів до сфери хмарних ігрових сервісів, де покупка може загрожувати конкуренції.

Позитивний вердикт ґрунтується на тому факті, що перелічені компанії не провадять господарську діяльність у сфері хмарних ігрових сервісів в Україні. Звідси робиться висновок, що причини занепокоєння європейських регуляторів не є релевантними для оцінки впливу угоди на ринок України, а отже, можна дозволити купівлю.

Подібне схвалення – стандартна процедура для масштабних угод. Зацікавлені сторони самі подають заявки до регулювальних органів країн, де ведуть бізнес.

Японія схвалила угоду Microsoft та Activision Blizzard – раніше це зробили Бразилія та Саудівська Аравія, попередню згоду дала Британія

Курс
PHOTOGRAPHY
Навчайтеся мистецтву фотографії та створюйте незабутні фото для своїх проєктів!
Вивчити курс!
pic

Джерело: Антимонопольний комітет України


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: