Новини Новини 04.03.2022 о 18:11 comment views icon

Apple знову почала показувати анексований Крим як частину України

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Apple після припинення продажів техніки та надання послуг у росії через ганебне вторгнення в Україну також змінила свою політику щодо Криму, анексованого росією у 2014 році — тепер купертинівський гігант показує на своїх картах півострів частиною України. Принаймні, для людей, які проживають за межами росії.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Apple знову почала показувати анексований Крим як частину України

У 2019 році Apple опинилась у центрі скандалу — компанія змінита географічну приналежність Криму у застосунках Apple Maps та «Погода», погодившись віднести український півострів до росії, щоб відповідати місцевому законодавству. Після цього Apple почала показувати анексований Крим як частину Росії в застосунку «Погода» та на «Картах», але тільки з території Росії. Для користувачів з України Apple показувала Крим українським, а для решти світу — «нічийним».

Антиреклама Apple в ответ на скандальное решение компании обозначить Крым частью России [Видео]

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: