Новини

Apple розширює за межі США функцію, що розмиває відверті знімки в «Повідомленнях» (поки тільки на чотири країни)

Apple розширює за межі США функцію, що розмиває відверті знімки в «Повідомленнях» (поки тільки на чотири країни)

Компанія Apple починає ширше використання функції «Безпека спілкування в Messages». Вона призначена для автоматичного розмиття зображень, що містять наготу, які були надіслані дітям за допомогою сервісу обміну повідомленнями.

Ця функція була запущена минулого року і спочатку працювала лише у США. Тепер вона розгортається в інших країнах. Незабаром функція стане доступною у додатках Messages на iOS, iPadOS та macOS для користувачів у Великій Британії, Канаді, Новій Зеландії та Австралії. Точні терміни поки що не називаються, за даними The Guardian, функція з’явиться у Великій Британії «скоро».

Сканування зображень відбувається на пристрої та не впливає на наскрізне шифрування повідомлень. Функція сканує вхідні та вихідні зображення на наявність матеріалів сексуального характеру. Якщо зображення визначено як таке, що містить наготу, воно стає розмитим. Разом з тим, дітям та підліткам надаються рекомендації щодо пошуку допомоги, а також публікується повідомлення, що можна не переглядати зображення та припинити бесіду. Діти також мають можливість надіслати повідомлення про позначену фотографію дорослому, якому вони довіряють. Інструкції з увімкнення цієї функції, інтегрованої в наявну систему Apple Family Sharing, можна знайти тут.

Apple також розгортає нову функцію для пошуку Spotlight, Siri та Safari. Вона направлятиме користувачів на безпечні ресурси в тому випадку, якщо вони шукають теми, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми.

Курс
UI/UX Design
Навчіться розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: