Новини

Біткойн може впасти нижче $12 000 — “ведмеді” отримали технічну перевагу на тлі кризи ліквідності криптобіржі FTX

Біткойн може впасти нижче $12 000 — “ведмеді” отримали технічну перевагу на тлі кризи ліквідності криптобіржі FTX

Намагання біткойна (BTC) вийти з так званого “ведмежого ринкуБіткойн може впасти нижче $12 000 — “ведмеді” отримали технічну перевагу на тлі кризи ліквідності криптобіржі FTXБіткойн може впасти нижче $12 000 — “ведмеді” отримали технічну перевагу на тлі кризи ліквідності криптобіржі FTXВедмежий ринок — це тренд на фінансових ринках, де активи, такі як акції, облігації, ETF або криптовалюта, падають в ціні” зазнали невдачі після гучної кризи ліквідності, що торкнулася криптобіржі FTX. Як наслідок, флагманська криптовалюта скоригувалася майже до свого дворічного мінімуму, а “бикиБіткойн може впасти нижче $12 000 — “ведмеді” отримали технічну перевагу на тлі кризи ліквідності криптобіржі FTXБіткойн може впасти нижче $12 000 — “ведмеді” отримали технічну перевагу на тлі кризи ліквідності криптобіржі FTXБики — це ті, хто купує криптовалюту (цінні папери чи товари) в очікуванні зростання цін, або ті, чиї дії викликають таке зростання цін” виглядають безпорадними.

Аналітик Kitco News Джим Вайкоф у статті від 9 листопада каже, що “ведмеді” швидко набрали технічну силу, щоб здійснювати ще більший ціновий тиск у короткостроковій перспективі. Він також зазначив, що невдачі FTX загалом підірвали довіру інвесторів, а ринку надалі слід очікувати “серйозних криз ліквідності”.

“Ринок все ще гуде про потрясіння на криптовалютних ринках у вівторок, які вилилися в безпечні покупки золота та різко підвищили ціни на жовтий метал та срібло”, — написав він.

Ще один криптоаналітик, підписаний у Twitter псевдонімом AltcoinSherpa, припустив, що на тлі поточних ринкових умов наступна цінова дія біткойна може наслідувати історичні тенденції.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

За словами експерта, актив може відкоригуватися до $12 000, що сформує його сильний опір. Він також сказав, що позиція в $20 000 — “значно порушена”.

AltcoinSherpa заявив, що в разі досягнення позиції в  $12 000 біткойн, ймовірно, викличе посилений купівельний тиск.

Експерт з криптовалютної торгівлі Майкл ван де Поппе зазначив, що падіння до $10 000 — актуальне, але коригування залежатиме від того, як ринок відреагує на кризу.

Своєю чергою товарний стратег Bloomberg Intelligence Майк Макглоун заявив, що спад на ринку криптовалют може спричинити капітуляцію на інших ринках —  це так зване “макроекономічне доміно”.

“Ведмежий” прогноз також поширився на технічні характеристики біткойна. За підсумком одного дня індикатор “Summary” вказує на “сильні продажі” на позначці 16; такі ж фіксує індикатор рухомого середнього (Moving Average, MA) — на рівні 14. Осцилятори (Oscillators) демонструють “продаж” на рівні 2.

Технічний аналіз біткойнів. Зображення: TradingView
Технічний аналіз біткойна. Зображення: TradingView

Тим часом біткойн продовжує вільне падіння і станом на вечір 9 листопада перебував на рівні $17 200, втративши 11% за останні 24 години.

Загалом з початку року ринок криптовалют втратив майже 1 трильйон доларів ринкової капіталізації під тиском низки чинників (підвищення інфляції у всьому світі та війна в Україні), що завершилося серією банкрутств за участю криптохедж-фондів і кредиторів, зокрема Celsius Network, Voyager Digital і Three Arrows Capital і скорочення діяльності таких компаній, як Blockchain.com і Coinbase.

Згідно з даними, зібраними Finbold, кількість біткойн-мільйонерів скоротилася на 70,23% за перші три квартали 2022 року через “ведмежий ринок”, а станом на 28 вересня 2022 року загальна кількість біткойн-мільйонерів становила лише 29 497 осіб.

Джерело: Finbold

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: