Новини

Bloomberg: Foxconn призупинила роботу підприємств у китайському Шеньчжені через спалах коронавірусу. Одне з них виготовляло iPhone

Bloomberg: Foxconn призупинила роботу підприємств у китайському Шеньчжені через спалах коронавірусу. Одне з них виготовляло iPhone

Постачальник Apple тайванська компанія Foxconn тимчасово зупинила роботу своїх заводів у китайському мегаполісі Шеньчжень через різке зростання захворюваності на коронавірус і введення там локдауну. Одне із цих підприємств виробляє iPhone. Foxconn, також відома як Hon Hai Precision Industry Co., призупинила роботу двох кампусів та перерозподілила роботу по іншим виробничим потужностям. Про це повідомляє видання Bloomberg.

Згідно з закликом китайського уряду, підприємства у Шеньчжені, які не є критично важливими, мають “заморозити” роботу до 20 березня. Призупинення роботи потужностей Foxconn у цьому місті не повинно вплинути на ланцюжок постачання Apple смартфонами.

Foxconn є торговою назвою тайванської фірми Hon Hai Precision Industry Co. Станом на 2010 рік вона була найбільшим світовим постачальником послуг з виробництва електроніки та четвертою за величиною технологічною компанією з доходу.

Foxconn виробляє Mac mini, iPod та iPhone для корпорації Apple; материнські плати для Intel виконує різні замовлення для американських виробників комп’ютерів Dell та Hewlett-Packard; PlayStation 2, PlayStation 3 та PlayStation 4 для Sony; Wii Wii U для Nintendo; Xbox 360, Xbox One для Microsoft, компоненти для Xiaomi, BlackBerry, Google, InFocus, Huawei, Vizio, Toshiba, смартфони та обладнання для Motorola, Nokia, Amazon Kindle та Cisco.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

За даними китайського ІА “Сіньхуа”, протягом 13 березня у континентальній частині Китаю було зафіксовано 1337 нових випадків локального зараження COVID-19, повідомили у Державному комітеті у справах охорони здоров’я КНР. З них 79 випадків були у провінції Гуандун (туди входить і місто Шеньчжень).


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: