Новини

Bloomberg: функція моніторингу артеріального тиску з’явиться в Apple Watch приблизно 2025 року

Bloomberg: функція моніторингу артеріального тиску з’явиться в Apple Watch приблизно 2025 року

Компанія Apple має намір додати у свій розумний годинник Apple Watch функцію моніторингу артеріального тиску. Але на шляху її реалізації компанія зіштовхнулася із деякими проблемами. Як зазначають обізнані джерела, ця технологія буде готова не раніше 2024 року.

У Apple відразу кілька команд працюють над розробкою датчиків та ПЗ, необхідних для відстеження артеріального тиску. Проблема у тому, що під час тестування нинішніх рішень спостерігається недостатня точність вимірювань. Цю функцію планується реалізувати протягом щонайменше 4 років, але для її доопрацювання знадобиться ще близько 2 років. А у готових комерційних пристроях вона може з’явитися на ринку лише у 2025 році.

Функцію вимірювання артеріального тиску намагаються реалізувати різні виробники розумного годинника. Наприклад, Samsung вже випустила годинник з такою функцією, але вона вимагає щомісячного калібрування з використанням традиційного монітора тиску. Fitbit минулого року запустила публічне дослідження перевірки вимірювання артеріального тиску на зап’ясті.

Крім моніторингу артеріального тиску Apple працює над додаванням інших функцій до Apple Watch. Так, планується впровадити у годинник неінвазивний спосіб моніторингу рівня цукру в крові. Але її належить розробляти ще кілька років, і цільовий рік появи цієї функції ще називається.

Курс
QA вечірній
Навчайтесь безоплатно, заробляйте від $700 на старті кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA вечірній

Ще Apple розглядає можливість додавання покращеної підтримки глюкометрів сторонніх виробників (в годинник та програму Health для iPhone), нових функцій відстеження стану жіночого здоров’я, сну, занять спортом та приймання ліків. Вони мають бути випущені раніше.

Джерело: Bloomberg


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: