Новини

Булавою та стусанами: українські розробники випустили браузерну гру, в якій Зеленський б’є путіна, кадирова, російських солдатів та збирає паляниці

Булавою та стусанами: українські розробники випустили браузерну гру, в якій Зеленський б’є путіна, кадирова, російських солдатів та збирає паляниці

Невелика команда українців створила та випустила гру Fight for Ukraine. Вона призначена для браузерів та працює на Unity. Гравцю від першої особи доведеться бити булавою російських солдатів, кадирова та путіна. Щоб розблокувати удар ногою, потрібно збирати паляниці: 1 шт. — 1 стусан.

Наприкінці короткої та успішно завершеної гри можна побачити, що наш ГГ — президент України Володимир Зеленський. Після перемоги він виконує танець. Потім з’являється меню, в якому пропонують пройти гру заново, а також перерахувати гроші на підтримку української армії.

«Бийте ворогів булавою, а також збирайте паляниці, щоб мати можливість бити їх ще й черевиком!», — йдеться у короткому описі.

Розробники поділилися, що вони мають безліч ідей. Вони хочуть додати різні локації, нових персонажів тощо.

Раніше інша команда випустила браузерний файтинг, у якому Ілон Маск лише однією рукою б’ється з кадировим та путіним. Вона називається Musk vs putin і також створена на Unity. У якості бойової аренаи виступає зруйнований Маріуполь, а на фоні грає пісня «Ой у лузі червона калина».

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

Геймери склали список відеоігор, в яких можна боротися проти росіян або військових СРСР (місцями потрібно застосувати уяву і, звичайно ж, не забути про орків)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: