Новини

Ентузіаст витратив більше 2 місяців на відтворення цілого всесвіту засобами Minecraft

Ентузіаст витратив більше 2 місяців на відтворення цілого всесвіту засобами Minecraft

18-річний Крістофер Слейтон провів понад 2 місяці за вивченням чудес космосу та подальшим їх відтворенням, використовуючи лише матеріали та моди Minecraft. Результатами своєї творчості він поділився на YouTube-каналі ChrisDaCow.

Энтузиаст потратил более 2 месяцев на воссоздание целой вселенной средствами Minecraft

Після публікації запису на Reddit r/Minecraftbuilds відео Слейтона набрало понад 3,7 млн переглядів, а кількість підписників перевищила 228 тис. Відео розповідає про прагнення ентузіаста Minecraft не тільки побудувати, але й зрозуміти нашу планету, сонячну систему і все, що знаходиться за її межами.

Відео починається з опису практичного підходу Слейтона до збирання інформації. Автор розповів ресурсу New York Times, що шлях від ідеї до готового відтворення всесвіту змусив його «…ще більше усвідомити, наскільки він прекрасний».

Курс
EMPLOYER BRANDING
Вибудовуйте якісний і привабливий бренд роботодавця всього за один місяць.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
EMPLOYER-BRANDING

Энтузиаст потратил более 2 месяцев на воссоздание целой вселенной средствами Minecraft

Одним із багатьох завдань Слейтона на цьому шляху була необхідність знайти реалістичний метод відтворення поведінки світла в космосі, а потім застосувати його до своїх нещодавно побудованих небесних тіл. Слейтон використав ряд модів Minecraft, у тому числі World Edit, пакети текстур галактики, Distant Horizons, Optifine та інші інструменти для створення бажаного зовнішнього вигляду та світлових ефектів.

Слейтон має намір продовжити розробку складних витворів у Minecraft. Ентузіасти Minecraft можуть знайти додаткову інформацію та завантажити збірки Слейтона, включаючи всесвіт, на його сторінці Patreon.

Джерело: techspot


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: