Новини Пристрої 13.11.2023 о 15:52 comment views icon

Фото: справжні та підроблені Apple AirPods Pro під томографом

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Фото: справжні та підроблені Apple AirPods Pro під томографом

Завжди існує загроза придбати підроблену техніку, проте як саме вона відрізняється від оригіналу? З цим можуть допомогти технології, які застосовуються в медицині.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Apple Airpods

Джон Брунер є керівником відділу маркетингу в компанії Lumafield, яка є виробником обладнання, що спеціалізується на комп’ютерних томографах для інженерів, передає Business Insider. Він поділився в X кількома фотографіями, на яких зображені КТ-скани справжньої пари AirPods Pro, порівнюючи її з підробками.

Lumafield проаналізував деякі ключові відмінності між акумуляторами, схемами та загальною якістю справжніх і фейкових AirPods Pro. Apple Airpods

За словами маркетолога Lumafield, справжні AirPods мають крихітні батарейки. Підроблені AirPods, однак, мають масивніші акумулятори, які можуть бути менш безпечними. Батареї визначають форму навушника, роблячи його трохи більш громіздким і потенційно менш зручним.

Проводка всередині справжніх AirPods набагато складніша, й займає весь внутрішній простір. За словами Брунера, у підроблених AirPods порожнин більше.

Apple Airpods

Підроблені AirPods оснащені меншою кількістю мікрофонів, тому їм складно досягти порівняної якості записаного звуку. Серед інших зауважень — обмеження можливостей бездротової зарядки та відсутність магнітів, які кріплять AirPods у зарядному кейсі.

Курс UI/UX для геймдеву.
під час навчання ви розробите проекти для портфоліо, що складається з 5 ключових аспектів UX/UI-дизайну, та отримаєш необхідні навички для професійного росту.
Більше про курс

Apple Airpods

Тож як можна переконатися, що AirPods оригінальні? Є кілька способів перевірити.

Користувачі можуть зайти на сайт Apple Check Coverage  і ввести серійний номер AirPods на зарядному кейсі. Цей сайт використовується для перевірки наявності гарантії на продукт. Якщо він повідомляє, що не може перевірити наявність гарантійного покриття для введеного серійного номера, це, ймовірно, означає, що пара є підробкою.

Перевірте пакування AirPods на наявність граматичних або орфографічних помилок. AirPods також повинні під’єднатися до застосунку Find My, коли ви під’єднаєте їх до телефону. Раніше ми вже писали про досвід киянина, якому «‎пощастило» купити на OLX якісну підробку AirPods Pro.

Как отличить AirPods Pro от качественной подделки — горький опыт киевлянина, ставшего жертвой мошенника на OLX

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: