Новини

Google показала окуляри доповненої реальності, що показують переклад мови співрозмовника

Google показала окуляри доповненої реальності, що показують переклад мови співрозмовника

Google завершила свою конференцію I/O цікавим сюрпризом – компанія показала свої нові окуляри доповненої реальності. Ключовою особливістю, яку продемонструвала Google, була можливість бачити переклади з інших мов просто перед очима.

На жаль, компанія не поділилася подробицями про ці окуляри. Google лише показала відео, яке демонструє принцип роботи окулярів. У міру звучання мови співрозмовника переклад рідною мовою з’являється в режимі реального часу в полі зору користувача. Але при цьому не було показано дисплей або спосіб взаємодії з окулярами. Також не уточнюється коли такий пристрій може з’явитися на ринку.

Натомість генеральний директор Google Сундар Пічаї поділився баченням компанії у сфері доповненої реальності. Він зазначив, що компанія вкладає значні кошти у цю область. І доповнена реальність може застосовуватися у різних продуктах, не обмежуючись смартфонами чи окулярами.

Курс
EMPLOYER BRANDING
Вибудовуйте якісний і привабливий бренд роботодавця всього за один місяць.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
EMPLOYER-BRANDING

«Ми вбудовуємо доповнену реальність у багато продуктів Google, від Google Lens до мультипошуку, дослідження сцен та інтерактивних та імерсивних уявлень у Maps», – сказав Сундар Пічаї.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: