Новини

Google вбудує сповіщення про повітряні тривоги в Android та посилить санкції проти росії

Google вбудує сповіщення про повітряні тривоги в Android та посилить санкції проти росії

Google опублікував оновлення до новини про допомогу Україні. 10 березня з’явилися пункти, де повідомляється про нові кроки компанії.

Особливу увагу приділено кіберзагрозам та безпеці користувачів в Україні та прилеглих регіонах. Google попереджає про збільшення активності проросійських угруповань хакерів FancyBear і Ghostwriter, які атакують державні сайти України. Пошуковик співпрацює з адміністраторами ресурсів, щоб знизити загрозу злому.

У оновленні окремо повідомляють про допомогу біженцям. Відсьогодні власники готелів у сусідніх з Україною країнах можуть зазначати, чи пропонують вони безплатне чи пільгове розміщення. Місцеві підприємства у бізнес-профілях надають інформацію про послуги та допомогу біженцям з України. Після збору інформації дані з’являться у Пошуку та на Картах.

Додатково збільшено інвестиції в Польщу, де в кампусі Google для стартапів у Варшаві будуть надавати юридичну та психологічну підтримку біженцям. Пошуковик виділив $10 млн. місцевим організаціям, які допомагають біженцям.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

Ще одним важливим кроком стала спільна з державними органами розробка системи швидкого сповіщення про повітряний наліт для телефонів Android в Україні. Ця система діятиме паралельно вже чинним додаткам Повітряна тривога та Єтривога.

Google запроваджує і додаткові санкції проти росії. У Європі вже видалили з Google Play програми російських державних ЗМІ, крім RT і Sputnik. А після відключення реклами Google у росії, компанія скасовує нові підписки на Cloud, відключила платежі для більшості сервісів та функції монетизації YouTube у росії. Але Google стверджує, що безплатні сервіси, такі як Пошук, Gmail та YouTube, як і раніше, працюють у країні-агресорі.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: