Новини

ЄС вимагає від Google видалити з пошуку посилання на російські державні ЗМІ

ЄС вимагає від Google видалити з пошуку посилання на російські державні ЗМІ

Єврокомісія направила запит на видалення результатів пошуку новин від російських пропагандистських ЗМІ. The Washington Post опублікував лист чиновників ЄС, де від Google вимагають прибрати посилання на RT та Sputnik, оскільки на компанії накладено заборону мовлення в Євросоюзі.

У листі єврокомісари пояснюють, що пошукові системи відіграють важливу роль у поширенні контенту.

«Пошукові системи відіграють вирішальну роль у розповсюдженні контенту, роблячи його доступним для будь-якого користувача інтернету. Отже, якщо пошукові системи, такі як Google, не виключили RT та Sputnik зі списку, вони полегшують доступ до контенту RT та Sputnik».

З пошуку просять видалити будь-які посилання на сайти, включаючи короткі текстові описи та візуальні елементи для всіх користувачів ЄС.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

У листі також просять прибрати «публікації, зроблені фізичними особами, які зробили репост контенту RT та Sputnik». Це стосується і скриншотів статей.

The Washington Post направив Google запит, але пошуковик поки не прокоментував листа. Видання повідомляє, що пошук, проведений в ЄС, не дав посилань на Russia Today.

За даними видання, закон про санкції не визначає порядок видалення посилань, тож інтерпретація чиновників може бути оскаржена росією у суді.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: