Новини Технології 12.09.2022 о 15:46 comment views icon

Intel та Broadcom показали можливості Wi-Fi 7 – стабільна швидкість передачі даних досягала 5 Гбіт/с

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Компанія Intel разом зі своїм партнером Broadcom провела успішну демонстрацію технології Wi-Fi 7, після чого заявила, що «майбутнє Wi-Fi вже тут».

Під час демонстрації бездротове з’єднання Wi-Fi 7 між ноутбуком на базі процесора Intel Core та точкою доступу Broadcom забезпечувало стабільну швидкість передачі 5 Гбіт/с. Це суттєвий стрибок швидкості порівняно з технологією Wi-Fi 6, максимальна швидкість якої становить 1 Гбіт/с.

Broadcom заявляє, що «екосистема готова». Також зазначається, що цінність Wi-Fi 7 виходить за межі простого збільшення швидкості. Нова технологія також забезпечить більшу пропускну здатність мережі та нижчі затримки. Скорочення затримок буде мати важливе значення для імерсивного досвіду через Wi-Fi, причому найбільш очевидними сферами застосування є онлайн-ігри та бездротові гарнітури віртуальної реальності.

У сфері медіастримінгу завдяки Wi-Fi 7 відкривається можливість потокової передачі контенту в роздільній здатності UHD 16K (або в роздільній здатності 4K або 8K для більшої кількості людей одночасно). Крім того, найновіший стандарт Wi-Fi може допомогти зменшити завантаженість у домашніх та офісних бездротових мережах. Intel окремо підкреслює важливість багатоканальної роботи та підвищення ефективності використання каналів у новому стандарті.

Попри успішну демонстрацію можливостей Wi-Fi 7, не варто очікувати швидкої появи на ринку пристроїв на основі цього стандарту. Річ у тім, що його сертифікація очікується лише наступного року. У такому випадку перші пристрої з підтримкою Wi-Fi 7 (протокол Wi-Fi 802.11be) з’являться не раніше другої половини 2023 року. Нещодавно Intel прогнозувала, що ноутбуки з Wi-Fi 7 з’являться у 2024 році. І за час, який ще знадобиться на впровадження нової технології, швидкість стандарту може ще зрости.

Онлайн-курс "Математика тастатистика для Data Science" від robot_dreams.
Навчіться проводити статистичний аналіз даних за допомогою Python та розвиньте математичне мислення для розв’язання реальних завдань Data Science.
Детальніше про курс

Wi-Fi 7 обеспечит скорость передачи данных до 30 Гбит/с

Джерело: tomshardware

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: